АГИВА ООД /img/frontend/nomap.png"

АГИВА ООД

Фирмата е добра, разви се много в последните години, благодарение на читавия персонал, който ръководството привлече. Работи се сериозно и упорито за налагане на марките и продуктите на пазара! Вярно е - заплатите идват точно навреме. В Бургас отдавна няма проблеми, ако въобще някога е имало.

Фирмата е приятна. Има много готини проекти, с приятни колеги и разбрани шефове. Хората са коректни в заплащането.

смятай.....мнения, мнения и никъде истината.Ще кажа за Бургас-страхотна фирма работех там една година и искам да ви кажа,че за РАЗЛИКА ОТ ВАРНА, СОФИЯ, ПЛОВДИВ И НЕЗНАМ СИ ОЩЕ КЪДЕ шефа, който дори не разрешава да му се казва така е страхотен.Толккова грижи и услуги ... да вземеш служебната кола да си свършиш нещо...пфффф никакъв проблем,трябват ти пари.... отново той.Отдаден на работата си и за всичко можеш да разчиташ.Тея дето само мрънкат да кажат нещо за фирмите в които сега работят.Че от такива хора да ти се повдигне вече.Ей такива са тези заради които чакаме по опашките часове наред, а те си клатят краката с насмешка.За една година един единствен път ми беше повишен тон.За една година нито един път не ми беше отказан аванс,нито един път заплатата ми не се забави повече от ден.Но за съжаление това беше Бургас.Останалите офиси бяха,като да си маааалко по-долен от полски плъх.Именно заради това в Бургас бяха преебани от ''ГОЛЕМИТЕ ШЕФОВЕ ВЪВ ВАРНА''Но заради отношението на НЕДКО към работниците си тои ще продължи да съществува с поне 15 верни души край него и без помоща на АГИВА.

Здравейте на всички!Искам да разкажа какво се случи с мен,а оценка за "професионалистите " в тази фирма ще дадете вие.Паканиха ме на интервю за работа.Единият от господата се казваше Асен.Интервюто мина и замина.Избраха друг човек.Няма лошо,друг по-качествен са избрали.Дотук добре,но.....След 10 дена ми се обажда прекият ми началник и ми цитира всичко казано от мен на интервюто,използвайки информацията за да ме сплаши.Хайде сега вие дайте оценка за "професионалистите" в тази фирма!

Заплащането беше неопределено. Ако имат нужда от пари, глобяват за измислени провинения и си ги набавят Освен това все не им излиза касата и те принуждават да плащаш. Когато ти омръзне това и решиш да напуснеш- добре дошло, не изплащат заплатата и така си набавят още пари.
Даже се плетат интриги и научаваш за себе си смехотворни неща.
Ако фирмата уважаваше способностите ми, ако ми бе предоставила потенциал за развитие, нямаше да напусна естествено.

Nese oplakvaite tolkos,Biva si Horata biva si rabotata,stiga da vise rabote,Naigolemite Marzeli se oplakvat.Nikade nema od lejane Hliab.Kolegite se Ok.Od tuk natatak neme interva kak se darjat zad Garba.Pari ako ima shte davat ako ne.Kajete kade davat Zaplata 1000lv bez da se ispotish.
P>S>>> Parvo Ripni pa KAJI OP

NE E 4AK TOLKOVA GADNO MNGE I O6TE, ZAVISI ZA KAKVO SI OTI6A TAM

Едно от най гадните места за работа , както и другата им фирма в София Естел козметикс.Големи гадняри , мошенници и използвачи.След големите обещания преди да започнеш работа следва едно от най големите разочарования през живота.Ако искате да покажете съпричастност с нас не купувайте парфюми с марка Галерия ,козметика Флор Мар,масажори за тяло с марка Агива , и абсолютния боклук локум Спомен от България