ПЛАНЕКС ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Димитър Икономов 21&markers=Варна,ул. Димитър Икономов 21

ПЛАНЕКС ООД

Фирмата не плаща както на персонал така и на доставчици. Предупреждавам всички които имат или възнамеряват да имат отношения с тази фирма да внимават да не бъдат излъгани накрая.

Планекс ООД голяма фирма с големи претенции за качество,а в крайна сметка едно голямо нищо.Работя в Алупласт там работата е като по " бай Тошово " време. Управителите са мама татко и аз !!!! Да ме  извиняват ама нямат и ни най малка представа от строителство но са професионалисти в кражбите. Цитирам управителя Драгомир Димитров : няма пари,криза е ,неми превеждат ,не са ми актували,нямам и аз едвам изкарвам месеца,този обект е на загуба и тн. Това е всеки месец и ние всеки месец се надяваме на чудо ама не. Строихме къщи,апартаменти,и какво ли не и до нас работниците пак нищо не достига няма управия. Идват хора и си заминават и така едно и също всеки месец, грозна картина !!! Ако прочетете това г-н Андреев или Димитров вземете мерки моля заштото и малкото хора който останахме вече не издържаме и може да се разделим с тази ФИРМА.

не познавам собственниците  , но  съм  изключително доволен  от  отношението на  хората с които съм контактувал при сключването на договорите    желая здраве  на ръководният  екип в каварна сити център   ,желая здраве и   успехи  на  ръководителите на фирмата

Като бивш служител на Планекс ООД реших и аз да Ви кажа няколко думи за тази компания. Само да уточна на г-н Андреев,че съм работещ и доста ангажиран човек,о все пак отделя време да се информирам от интернет за различни неща.В интерес на истината съвсем случайно попаднах на тази страница.Относно името Планекс и обектите няма спор само може да се гордеете г-н Андреев,но от гледна точка на роботещите служители при Вас и то през последните 5 години се наблюдава голямо текучество. По лошия факт е,че напускат хора от администрацията и технически ръководители.За общите работници по обектите е ясно -с такава голяма дейност особенно през 2000-2008г. няма как да няма текучество в низшия персонял,но кадри от администрацията и теническите,офертен,рекламен и отдел продажби да си отиват масово на периоди не говори добре за холдинга.Заплащането винаги е било ниско и всеки при започване на работа знае какви са условията никой не кара никога на сила да започва работа при Вас,но не се доверявайте толкова много на ръководителите отдели,защото "рибата се вмирисва от главата".Станете малко по-демократична фирма вслушвайте се и в мненията на по-младите това няма да е в ущърб на управлението на фирмата.Лесно е да се отправят упреци към една толкова голяма структура,трудното е да я управлявате качествено.От това което прочетох като мнения установявм,че нещата не са се променили от времето когато аз работех за Вашата компания,а това не е добре за Вас.Много от висшето ръководство наистина е на възраст и трябва да търсите подмладяване на екипа,но това няма как да стане тъй като никой не пуска кокала,всички ръководители отдели си позволяват да характеризират хората субективно.Не може само един човек да решава съдбата на цял отдел.Не може да приемате мнението само на един човек за миродавно,когато благодарение на него си тръгват не един или двама.Факт,е че когато подадеш предизвестие г-н Димитров казва все едно и също на всички-"Аз нямам нищо против теб, но щом не се разбираш с еди кой си си тръгваш.Всичко добро" и това е .Какви са причиние,какъв е проблема,защо заради този човек си тръгват други десет това няма значение за фирма Планекс.Как да се чувстваш в семейство Планекс,след като много бързо като започнеш работа разбираш,че ако еди кой си не те хареса нямаш място в това семейство и никой не е в състояние да промени това отношение.Не се сърдете г-н Андреев, а наистина направте нещо за по доброто отношение и управление на Вашия персонал.Дайте шанс на младите да Ви докажат,че могат.Позволете им да станат част от семейство Планекс,за да работят безрезрвно за Вас и просперитета на Вашата компания.С Уважение.

До г- н Пламен Андреев:
Г- н Андреев не бъдете толкова краен в изказванията си относно "този сайт"че е трибуна за некадърници и изгонени,защото съм прочела достатъчно мнения и същевременно съм работила в една от фирмите ,която фигурира в БГ работодател.
Мога да кажа ,че негативните мнения написани за нея са абсолютно верни.
Това, че за Вашата фирма се появяват негативни мнения ,а според Вас това не е вярно не означава ,че този сайт обслужва само изгонени или некадърни работници и служители.
Помислете си колко фирми има ,за които не е написано нищо лошо.
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ БГ РАБОТОДАТЕЛ Е САЙТ ЗА ФИРМИТЕ КОИТО ОБИЧАМЕ И МРАЗИМ!
АПРОПО - ВИЖТЕ НАЧАЛНАТА СТРАНИЦА НА САЙТА И СЛЕД ТОВА СЕ ИЗКАЗВАЙТЕ ПО ТОЗИ НАЧИН!

г-н Андреев,аз съм бивш служител в Вашата фирма,работил съм повече от 4 години при Вас.Мислите ли че за това време не ми е направило впечатление,как стоят нещата в Вашата фирма?
Вие,г-н Димитров и г-н Папазов сте наистина свестни и кадърни хора,НО другите началници не става нищо от тях.
Наистина всеки гледа да изклати други за да се издигне в очите на големите.
Загубихте най печените си хора благодарение на това че не ги оценихте.

Влезте в www.planexbg.com ,разгледайте снимките на ръководството и екипа и ще видите ,че всички са "немощни 60 годишни старци".До сега няма освободен кадърен специалист,освен ако същият не е напуснал сам или не му се работи по правилата и изискванията на компанията.Планекс Ел Зет не е дъщерна фирма от холдинга и управлението и по никакъв начин не бива да се коментира като такава. За съжаление този сайт/добре замислен по принцип/ става основно трибуна на "изгонени некадърници" и реваншистки настроения - малко от доволните и добре работещи хора ще си губят времето с това занимание.За това какво представлява групата на ПЛАНЕКС ХОЛДИНГ ,кои са фирмите ,колко служители работят в тях и какви обекти се изпълняват - вижте на www.planex.bg.Аз като основател и един от собствениците никога не съм се срамувал от бизнеса си и смятам ,че фирмата се ползва с авторитет и доверие сред обществото и сериозните хора.

Ако търсите временна работа,ниско заплащане и липса на отношение това е точното мястото!

Не съм работил в ПЛАНЕКС ООД, но със сигурност фирмата е на принципа \"препоръка между големите\". Знам много за ПЛАНЕКС ЕЛ ЗЕТ - една от дъщерните фирми. Изпълнителния директор на фирмата е мъж под чехъл, а жената му върти всичко и всички, понякога завърта и себе си което се отразява на работното време на изтормозения и без това персонал. Във дружеството са с големи амбиции, но по-далече от носа си невиждат. Имало е възможност фирмата да извършва поръчки в Швейцария, но поради липсата на компетентен персонал това не се е реализирало и защо ли след като фирмата си осигурява достатъчно работа в БГ благодарение на целуни задника на другия. За сведение заплатите са от 300 лв. като начинаещ, защото във фирмата по принцип няма определена стуктура и организация, тя е на принципа всеки върши всичко и то когато му се каже, длъжностните характеристики не играят никаква роля. Най-високата заплата е 700-800 лева, не повече и се дава на ръка, и то авансово на 15-то и остатъка после. Смешна работа. Едни от големите в бизнеса Пламен Андреев, Христо Димитров, шефовете на Планекс Холдинг са съакционери във фирмата и честно казано идват накрая на годината да си приберат дивидентите - които в никакав случай не са малко между 150 000 и 160 000, което на база персонал, които взимат между 400 и 700 лева е направо подигравка, 12 500 на месец в сравнение с 700 лева. Изпълнителния директор взима около 14 000 лв. на месец, представяте ли си.Без коментар. И ако се чудите откъде са лимузините във Варна от вашата робска пот. Нещата не могат да се променят в България, проблема е в октопода от фирми, чийто собственици са като еднолични господи над масата в България. Интелигентни млади хора се принуждават да работят за такива хора, защото нямат избор. Изборът им е граничния пункт. На умните хора пожелавам да транзитират през тези паразити на българската еволвираща демокрация, в демократичен комунизъм и да преоткрият истинския ред и законност на запад, някъде където си чистач но те уважават заради това, но да не забравяме умните винаги успяват, в крайна сметка никой не би си оставил магарето в калта.

Здравейте!
Аз не съм работил в Планекс, но съм бил във фирма партньор-но не дъщерна.Това което някой казват аз съм го видял от друга гледна точка.Постоянно се забавят плащанията за извършената работа, прави се една договорко, а след това когато всичко е свършено се разбира че ще получим по-малко.Мислят си , че силата е в тях.Говорил съм вече с бивши служители във фирмата, които избягаха или по-точно бяха пренудени да напуснат защото не бяха оценени.Имат само едно голямо име и нищо друго, но то рано или късно ще се разбере, че са некоректни.Дори и от собствените си кадри.Това е от мен.Съветвам ви по-далече от тях.БЯГАЙТЕ!