ЛЕННО https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Бул.”Марица” 154 Hebros Quarter, сектор А, етаж 11&markers=Пловдив,Бул.”Марица” 154 Hebros Quarter, сектор А, етаж 11

Компанията има страхотна амбиция да се развива и професионално отношение към служители, клиенти и партньори. Малко са подобните компании в България.

ЛЕННО се преименува на ЛЕНО...защо ли?

Фирмата е обикновена офшорка създадена с цел измама, а собственикът Георги Тонков е страхливо момченце с дупка между краката и нежност в душата.

С интерес следя кога точно ДАНС ще почукат на вратата на Тонков и ще го изпратят на процедури по разширяване на сфинктера в Софийски Градски Затвор.

Жоро, знам, че четеш, кармата е гадно нещо - винаги се връща. Пожелавам ти скоро да се отдадеш на спокойствие на мъжки ласки, на каквито си зле прикрит почитател.

Отново и отново обяви, ниски заплати
Млад колектив
Обикновено на интервю са хора, преповъчани от служител

Изводите си ги правете сами

Много добро отношение към клиентите!

Фнимавайте !!
Това е някаква кухарска фирма за пране на пари и измами..

Ето го и млатия хедж фунд меринджей :

Каквото и да говорят от Ленно АД, изобщо не им се вярвайте!
Пускат обяви в техния сайт за позиции, после изобщо даже не те търсят.

На обявите им в Jobs.bg, когато кандидатстваш и ако те поканят на интервю, най-важният въпрос е свързан с парите. Притискат те да си кажеш, защото явно това е водещото, а не уменията на кандидатите.

След това обещават да ще се свържат с теб до края на седмицата и не си спазват сроковете. За мен лично е обидно е да те въртят, докато ги чакаш да решат, дали ще ти предложат работата или просто ще ти изгубят времето!

Ленно АД е една от най-бързо развиващите се финтек компании в България, а актуална информация за това кои сме и какво сме постигнали, можете да намерите тук: https://www.investor.bg/biudjet-i-finansi/333/a/lenno-nabra-blizo-2-mln-lv-pri-ocenka-na-kompaniiata-ot-61-mln-lv--277131/

Успехите ни налагат нуждата да имаме изключително високи изисквания към служителите си, поради което интервюираме и одобряваме малка част от кандидатите – най-добрите.

Понякога се налага и да освобождаваме служители, които не отговарят на стандартите на компанията.

Забавлявайте се с анонимните мнения :)

Не си губете времето с тази фирма, поредните селски измамници. Пускат високопарни обяви в джобса, а ти сервират някакви псевдо юристчета, които да те интервюират - неадекватни, неграмотни, жалки. Как подобна компания очаква да те спечели за служител, като ти прави първо впечатление с чорлаво, но имитиращо интелект момиченце и някакъв палячо?!

Изключително некоректно отношение!
Пускат обява за работа, след 2 седмици те викат на интервю, след това чакаш още 1 седмица отговор. Накрая ти се обаждат и казват, че не си одобрен.

С този мишок и крадец Георги Тонков фирмата скоро ше загине.