Нет Инфо.БГ АД

php developer

01.12.2014

Наеха ме бързо след първоначалното интервю преди няколко месеца и смятам, че вече имам база за оценка. Мястото е приятно, отношенията не са толкова официални, а по-скоро клонят към приятелски. В целия екип няма нито един надут индивид, който да се има за голямата работа (попадал съм на такива на други места). Често се правят мероприятия за сплотяване на екипа. Често има разни благинки за хората, които работят тук. Заплащането клони над средното за бранша. Лично за себе си смятам, че бързо се развивам, дават ми се повече отговорности (като преди това ме питат дали съм ок с това), ако имаш идея те изслушват и дават обратна връзка. Трудът се цени доста. Много съм доволен.

advent2rob

28.09.2014

Нет инфо БЕШЕ добра компания, сега е свърталище на разни незавършили синове и дъщери, калинки и търтеи, арабски кадъни и безхаберници!!! Скапаха бранда тотално...!!!

Бивш служител

16.12.2011

Нетинфо е, и ще остане още дълго най-добрата дигитална компания в България, на светлинни години пред останалите.
Компанията е супер, и ако човек иска да се развива в дигиталната индустрия и да научи възможно най-много - това е мястото.
Най-голямият капитал в Нетинфо са хората и това личи от отнението на бранша към техните служители. Те винаги са търсени и предпочитани на пазара на труда.
Ако получите предложение за работа - не го отказвайте. Обстановката и отношенията са неформални и само бихте спечелили.
Успех на всички в Нетинфо!

who cares

26.03.2010

Страхотни служители, кофти управление.Малко пари, никаква признателност.Интриги, шуробаджанащина, лъжи.Това е Нет Инфо.БГ АДАко искате да научите нещо ново, средата определено го позволява.Ако искате да ги научите на нещо ново, ще съжалявате.

i az biah tam

01.03.2010

Аре стига мрънкали, бе! Тоя недоволен, оня недоволен. аз също работих там и компанията бе супер школа. не взимах хиляди левове, но благодерение на опита си, сега съм на много висока позиция. Както във всяко стадо и там си има мърша, ама какво да се прави. Важното е, че готините хора са повече. аз все още си поддържам приятелски отношения с колегите. Пак ви казвам компанията е супер школа, там може да се научи много, на който не му изнася това, че там се бачка много, да не ходи там.

Огорчен

20.07.2009

Откакто ги купиха нещата тръгнаха надолу. Дано цялата ви компания фалира. Това заслужавате!!!! Гледате само реклами, рекламни отдели и т.н. Служителите, които им пука за сайтовете да го д*хат. Парите обикновено са недостатъчни. Наемат се само прохождащи програмисти, без опит.Трагедията е пълна.

janklod

01.05.2009

Почти съм убеден, че положителните мнения тук до едно Виктор сам си ги е писал. Иначе, аз работих там доста време. Направих много, получих малко и си тръгнах огорчен. Отношението към хората, които не са в рекламния отдел е като към някакви слуги, на които им е направена едва ли не услуга, че са ги взели на работа за мизерни пари, с които никой от мениджърите не би изкарал и седмица. Аз за щастие не бях от тези хора, но това отношение беше обидно и за мен, макар и в ролята на обикновен свидетел. Ако сте талантливи, млади и наивни, поработете там известно време и много бързо ще се разделите с наивността и вярата в обещания, тези които шефчетата там дават, не се сбъдват много, много... Има много кадърни хора въпреки всичко, но за съжаление нито един от тях не заема ръководен пост:(

fashion of the christ

03.02.2009

Работата е скучна, Стимула е отрицателен. Колегите варират от лицемерни кокошчици до мълчаливи пичове и гении. Общо взето - добро място за загуба на време и средна заплата.

giggles

13.08.2008

Мястото е готино - офиса също. В екипите преобладават лицемерието и високомерието. Относно несправедливото заплащане и разпределение на задачите - нямам коментар. CEO е доста свестен, но това не стига. Поредното доказателство че големите фирми не са добра среда за спокойна и истинска работа в екип.

велкославичкомиш

07.08.2008

С ентусиазъм се присъединих към тогава все още свежото екипче на Нет Инфо. Възможностите за развитие ми се струваха безброй, а времето, прекарано в офиса си беше истинско удоволствие, макар и свободното такова винаги да е било малко. Творческият ентусиазъм бързо ме напусна, след поредица от неизпълнени обещания за допълнително възнаграждение и професионално развитие. След дълги месеци извънредна работа и никакъв материален или духовен стимул, освен т.нар. 13та заплата (която дори не получих в пълен размер, въпреки отличната оценка на прекия ми ръководител), след напускането на мнооого колеги и НЕ наемането на нови, а преразпределянето на отговорностите м/у все още останалите да се мъчат, след като убиха и най-нищожните зачатъци на самочувствие и удовлетворение от свършената работа, реших да ги напусна и аз.
Сега съм в друга фирма, където получавам заслуженото за извънредния труд, който полагам, мнението и идеите ми имат значение и професионалното развитие е факт, а не празно обещание, хвърлено в пространството, което те превръща в жертва на експлоатация и дори на измама.
Въпреки това, там работят ужасно свестни и качествени хора, които обаче за все по-кратко време осъзнават ситуацията и се спасяват от потъващия кораб.
Надявам се мнението ми да бъде взето предвид и ситуацията поне малко да се промени, в името на най-голямото богатство на тази и всички фирма като цяло - хората.