Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit /img/frontend/nomap.png"

Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

Всъщност се оказва, че това е една от много фирми на бивши мутри притежаващи Флоримонт, фитнеси Пулс, Гранд хотел Банско, Болкан Асет Мениджмънт, Зи Пропъртис, Зи Строй и какви ли не още фирми. Нищо добро няма да прочетете за изброените и от свързаните им фирми, нито от служители, нито от клиенти, нито от доставчици. На официалния връх са синът мутра Паскал Стаматов Дойчев ММА боец и бащата адвокат Стамат Паскалев Дойчев.

Пак търсят за всички пози и абдали оставам тел за връзка 0878522141.Не си губете времето за работете за лв.написан Кредит и 5 %заплата.

Пълен бардак е нашия офис .Дърти кранти със старомодни облекла.Свалят се с клиентите със Рм.Цял ден топлят путки в офиса в Русе

Не си губете времето. Пълна каша и некомпетентност.Не им работете за жълти стотинки. Ще се шашнети от интриги и сваляния .Пълен бърдак

Първоначално бях само клиент на съответната фирма, а сега съм настоящ служител. Сами можете да се до сетите защо е така. Коректно съм погасявала своите задължения и винаги съм срещала разбиране и толерантност от страна на служителите, както и перфектно обслужване! Като настоящ служител нещата не са По- различни. Всеки гледа да ти помага и да ти влиза в положение, всички в офиса са задружни, и търпеливи.

За всичко, което ще правите, ще получавате смешни пари за разлика от управляващите ви. За да се съгласите да започнете работа, ще ви обещаят, че ще разполагате с времето си, ще работите по ваша преценка, ще ви обучат и ще ви помагат. Но нищо от това няма да се случи. В крайна сметка, ще работите, за да ви притискат да внасяте ваши пари по много забавени кредити, а отгоре на това ще ви обвиняват, че се е стигнало до това положение. Ако мислите, че няма да работите по време на празниците се лъжете. На разположение ще сте всеки ден от месеца, въпреки че сте на гр.договор.
Ако умеете добре да се подмазвате и лижете, мястото ви е точно там,ще имат нужда от вас, защото имат постоянно свободни работни места!

Моля Ви, за да запазите достойнството си, никога ама наистина никога не започвайте работа в Изи кредит. Нивото на АМ и РМ е изключително ниско, и когато АМ действа със селско-комплексарски похвати, всичко надолу е страшно.Ще Ви карат да рекламирате в студ и пек, ще Ви обиждат, ще Ви обясняват колко сте тъпи, а те колко умни.Ще Ви карат да вкарвате Ваши пари за да спасите излива и за да може тези над вас да вземат огромни бонуси и заплати. А забравих да ви кажа за клиентската маса. Може би и сами се сещате, че 90% са роми, 9% са наркомани, комарджии и хора заборчляли навсякъде. И има 1% объркали се веднъж, които почти никога не повтарят.
И дори сега да не ми вярвате, въпреки всичко не ходете там, защото ще се убедите в горе написаното, но по трудния начин.
Написаното важи в пълна сила за цялата страна.

А аз да попитам ,защо и как се назначават касиерки ,имащи роднинска връзка с Мениджърите си ?Това не е ли предпоставка за злоупотреби с парите на клиентите ?Господа ,проверявайте си малко прехвърлените от една друга фирма служители ,че да не се окаже поредното финансово недоверие към тази личност !

Какво се случило с изикредит?
Реална фирма ли са честно?
Изкарват ли се пари така?
Как става това?
Обяснете ми?
Имаше разни с недоказан опит.
С уважение

Ето ти един мениджър. Пише от акк Мария. Имат обяви постоянно. Държат се грубо и некултурно нямат финансова култура.