Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit /img/frontend/nomap.png"

Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

Около 1000-1100лв,в първите 6 мес

Здравейте , тъй като има обявена свободна позиция за град Варна - Мениджът Развитие, интересува ме заплащането в какъв диапазон е?!
Благодаря ви

По повод предходния коментар искам да напиша няколко неща:
1. Няма как да съберете 600 души от цялата страна и да очаквате всички да се държат като английската кралица.
2. Хората са отишли там образно казано на почивка и могат да закусват и вечерят облечени както си пожелаят.
3. В различните краища на България има и различни видове диалект, няма как заради Вашето семейство хората да започнат да говорят на книжовен език(почти съм убеден, че и Вие не говорите правилен български).
4. Аз "потъпкване на жени, деца и обикновени хора", както се изразихте, не съм видял.
5. В събота късно вечерта в лоби бара едно такова семейство с деца, което беше на почивка също като Вас(а може би бяхте Вие?), нямаше от къде да си закупят по едно питие и ги почерпихме от нашите, които ни бяха осигурени, така че просто явно не сте попаднали на "хора".
П.с. Мнението Ви съвсем не е на място тук.

Случайно бях със семейството си в хотел в Боровец, където въпросната фирма провеждаще "конференция". През живота си не съм виждал такова събиране на дегенерати и пропаднали елементи. Когато настанеше време за закуска или вечеря, въпросните "служители" на компанията вкупом като стадо бизони в Серенгети се впускаха към ресторанта като премачкваха всичко по пътя си - жени, деца, обикновени хора. Просташкото им поведение и ужасен диалктен говор бяха засенчени единствено от невероятния им стайлинг - закуска по бели хотелски чехлички и вечеря по селяшки тениски и къси панталонки.
Съжалявам норамлните хора, на които им се налага да работят редом с тези зомбита.

БЯГАЙ, НАРОДЕ!!

Както вече са писали преди мен , ако имате себеуважение не започвайте работа в тази фирма. Обещанията са големи , всичко е цветя и рози и до там. Ако не сте на някого кум, сват, брат , сестра, мъж , жена и т.н - така наречен простосмъртен няма да изкарате много. Шуробаджанащина и простотия в цялата зона Север-Изток. Никой не смее да каже и дума , АМ-то е интригант и изпечен лъжец, всички го знаят , но си траят от страх може би. Ако си позволиш да кажеш нещо за миг ставаш от много кадърен и ценен - пълен неудачник и непрокопсаник.
Дълго време отлагах напускането си , защото си обичам работата , но фирмата е под всякаква критика. Сега съжалявам , че не го направих много по-рано.
Ако искате да успеете , но нямате "Вуйчо владика" Изи Кредит не е вашата фирма.

За всички, които следят мненията на бивши служители- кои доволни, кои не, ще кажа само.Не си струва да си хабите здравето и нервите, ценете се.В тази фирма има толкова много чуробаджинащина и интриги.Като се започне от висшия мениджмънт, та до най- ниското ниво.Не спазват обещанията си.Всички реват за проверка.Язък за труда и хвърлените пари от собствениците.Те не знаят какво се случва.Пред тях всичко е розово.Показателите са преправят, за да се издигат определени хора.Или иначе казано, любовниците на директорите, или ръководители на определени отдели.
Ако уважавате СЕБЕ СИ не започвайте работа в Изи кредит.Способни са да ви съсипят.Имам позната която след две години се върна на работа при тях и след няколко дни решиха да я махнат щот не им били трябвали хора.След две седмици обявиха свободна позиция за нейното място.
А тя жената се премести заради тях да живее в друг град.подиграват се с хирата си.Това са Изи кредит.Всички са за махане.От изпълнителния до МР.Заслужават пълна чистка.

Здравейте, дайте мнения за РМ
Какво точно прави и какво е заплащането? Става въпрос за София

Здравейте,много се плюе,а фирмата е стабилна и сериозна,всичко се заплаща,има привилегии,израстването е реално,трътнах от КК,та до РМ,а относно наторването-нормално е,гонят се бюджети.

Бях на интервю за позицията Оператор въвеждане на данни.На интервюто ЧР ми задаваше куп въпроси от типа на къде се виждаш след 5 години,опиши се 3 думи,с какво смяташ,че ще допринесеш за нас,кое качество харесваш у себе си,кое не,защо....след една седмица ми се обадиха за второ интервю на ,което повторихме всичко това и ме караха да въвеждам данни на компютър за време...Обещаха да ми се обадят и не го направиха.Така протичат интервютата в централа им в София,която се намира в Люлин.