УниКредит Булбанк /img/frontend/nomap.png"

УниКредит Булбанк

Това е едно отвратително място. Не съм била по-отвратена в живота си - толкова гадни колеги (в случая колежки) на едно място дори не знаех, че съществува. Селски девойки, които си мислят че като работят в големия град (и нямам предвид София) и то в банка са едва ли не най-умните и хубавите, а не може на част от тях истинския цвят на лицето да видиш. Едвам изкарах 3 месеца там и през това време никоя от тези не ме попита никакъв личен въпрос - дори на колко съм години или дали съм семейна, и дали съм от този град, при положение че само аз бях. Директорката на филиала си котка 2 от кифлите и въобще не иска да види защо за 6-7 месеца аз съм 4-та, която напуска). Работата е супер отговорна, главно си КАСИЕР+безумни таргети, които не е ясно как се постигат след като хората идват да си платят вече съществуващите многобройни задължения към банката+кол център (защото имаш задължение да звъниш на потенциални клиенти за всякакви продукти)+ ВСЕКИДНЕВЕН ОВЪРТАЙМ минимум по 30 мин, за които с помощта на математикате всеки би ги изчислил 15 дни на година бонус отпуск, но те те залъгват с 5 дни!
Как се обучаваш - ами четеш и правиш онлайн тестове! Ходиш да се молиш на някоя колежка да ти обясни нещо - ако го направи го прави с голямо нежелание и отгоре-отгоре. Ако трябва пък да дойдат да ти помогнат като имаш клиент - още по-трудно става.
Всяко нещо се прави в различна програма!! Кредит в 1, овърдрафт в друга, дебитна карта в 3-та и така до над 20 програми!
Филиалът е с 6 бюра, от които 2 са в дъното, като 1то не виждаш в никакъв случай дали има въобще клиенти във филиала и при оплакване шефката ти казва, че предните момичета като нямали работа стоели ей тук-като ми посочи мястото до 1 саксия. Все едно си хостеса.
Заплатата е изчислена да си на минимума да не умреш от глад като брутната сума е 938.68 нещо си от сорта, което не бях виждала толкова незакръглена сума дори и в по-малки и бедни компании. Лъжат те с едни бонуси, които ще получиш януари, но при това текучество надали половината стигат до тях.
Единственото хубаво нещо е за който му трябва, че можеш да вземеш кредит с 1% лихва след 6-я месец, но не си заслужава стреса и помията.
Само на стара слава и от липса на друга работа се движат още кандидатурите!
По-добре не си причинявайте това, търсете нещо друго! Нищо не може да е по-зле от Уникредит! Успех!

На всеки, който поради някаква причина е успял да се подлъже да пробва да работи в тази организация, ще му кажа само, че няма смисъл да си къса нервите. Никой нормален не се задържа там повече от 5-6 месеца. Отношението на колегите е отвратително, унижението е на макс, без да си направил нищо на тези хора. Непонятно ми е как е възможно такова нещо. Става въпрос за отдела ИТ Сервиз. Няма никакво възпитание и чувство за елементарна култура и човешко отношение. Обстановката е страшно изцеждаща и тези хора се имат едва ли не за някакви богове, благодарение на които банката съществува. За успех е нужно много и продължително лизане на задници, траене, търпене на унижение и психологическо малтретиране от страна на колегите. Екипите са като някакви осарници, в които всеки гледа да извърти мръсен номер на другия. Както ти се усмихват, така на другия ден идваш на работа и се започват някакви овиквания, че си изостанал с нещо, например с обучението, без да ти е дадена някаква конкретна задача от мениджъра \ прекия ти ръководител. Ей така, измислят си някаква причина и те навикват за кеф, за да покажат колко са велики и ти трябва да им олижеш задника, за да покажеш, че си по—долу от тях. Ако не сте мека мара, ще им се изрепчите два—три пъти, ще им затворите устите, но ще стане по—лошо за вас, защото целият екип после ще бъде срещу вас и ще трябва да се разправяте с повече хора. Ако се оплачете на мениджъра, той ще ги навика, но те после ще си го изкарат на вас по брутални начини, както сами се изразяват, и ще ви накарат да ревете — цитирам думите на член от екип на ИТ Сервиз в Уникредит Булбанк. Е, повярвайте — но са подли гадняри и наистина могат да ви съсипят нервите за отрицателно време и наистина не си струва. Преценете сами заслужава ли си за 1100 лв чисти да търпите такива безпочвени унижения от страна на колегите ви — хора, с които би трябвало да се разбирате, за да може да върви работата и да няма напрежение. Ако търсите място с нормална работна атмосфера — не отивайте там. Ако не сте интригант, дупедавец и не лижете задници — не отивайте, не сте за там. Ако държите на нервите си и имате уважение към себе си — стойте далече от тази организация. На интервюто са много милички, но после си показват истинското отношение, а именно — лицемерие и мачкане на хората. Ако не искате да работите с комплексари, клюкарки и малкопишковци — далеч от това място.

Привет на всички

Запознати ли сте с позицията
Експерт управление на сигурността ИКТ, Управление "Сигурност"
Какви са уловията в тази Дирекция, отдел и инфо за приблизително заплащане.

Благодаря ви много

Отвориха сауна в сградата на Гюешево, където две нещастни женици мръзнат на постоянно течение на входа. Цялата сграда мирише на манджа от стола и на канал от тоалетните. Има и фитнес, масажисти и джаги, но няма пари за заплати. Добре, че в Билла продават преоценени кебапчета, та служители на банката да хапнат преди заплата. Иначе заплатите се плащат редовно, но с тях се покриват само сметките за ток, вода и парно.

За назначение в УниКредит Булбанк се плаща. Кандидатите за работа в банката могат да се обърнат към Деница Войнова, бизнес партньор човешки ресурси за Глобално банково обслужване, за да ги информира за мизата си. Може да договорите % от бъдещите си приходи, ако не разполагате с кеш.

Пълни некадърници от офиса на Южен парк София .Всеки дава различно мнение за един и същи проблем.Не могат да помогнат на клиентите и само лъжат.Обяснявам едно и също на различни служители и получавам различни отговори.Най ме впечатли една мома дето не можа въобще да вникне в проблема ,пък още по-малко да го реши.

Две години стават от както работя в УКБ. Заплащането е супер мизерно една чистачка минавайки 5 обекта взема колкото един служител в банката без да поема кум отговорности, а натоварването на ръба на възможностите. Всеки ден се работи "Over-time', който не се заплаща. Отношението на мениджмънт-а е повече от неподобаващо решиши да вземеш болничен дума да не става, кой ще работи а колегите как ще го преживеят, крещят ти и ти се карат за това, че 5 дена ти се налага да вземеш болничен, а за отпуска да не говорим с триста зора ти я дават и после трябва да благодариш за което.Всички там са с внушено величие на позициите им, консултант клиентите са лайното на банката. HR-ите са едни хрантутници, които освен да търсят нови и нови хора за запълване на дупките аз не видях да правят нищо друго. Издигнали се хора има, но с цената на 15 часови робски смени, мизерни възнаграждения и нечовешки приковани към УКБ уж доброволно с лихви от по 1% по кредитите им.
С други думи, ако имате себеуважение и желаете да работите за да живеете, а не обратното потърсете друг работодател.

Здравейте, скоро съм на интервю за позиция “ Специалист Рипортинг финансови инструменти и обработка на статистични данни”
Моля някой ако има инфо да ми каже добро ли е заплащането, какви са условията. Сегашната ми нетна заплата е 1300..

Работех като стажант "Събитиен мениджмънт" в PR отдела на УниКредит Булбанк. Клонът, в който официално бях назначена и работех бе на метростанция Сердика. Казвам "официално", защото много често се налагаше да работя в извън работно време "на терен". "На терен", защото дейността, която подпомагах, бе свързана с организация и управление на събития. Налагаше се да ходя в командировки и често да оставам 2-3-4 часа над нормираното работно време, за да се занимавам с част от координацията на конкретното събитие.
Диляна, моят пряк мениджър, определено не знае как да управлява хора. Тя не дава ясни и точни наставления. По един доста елементарен начин заповядва, мислейки си, че има право, заради позицията, която заема. Нейната подчинена Аделина има високо самочувствие без покритие и се натяга, но така е с хората, дошли от село в големия град. Те ще карат да работите много често без почивка, ще се подиграват, че вие сте просто стажант, а те - жени с кариера в стабилна фирма, ще ви карат, когато няма друга работа, да им преподреждате склада и какво ли още не. Общо взето ще бъдете жестоко експлоатиран и използван. Ще чувате и коментарите, че в УниКредит Булбанк няма случайни хора, а само подбрани специалисти (за който не е разбрал, да поясня - връзкари е точната дума). След като приключите стажа, ще Ви ритнат като непотребна вещ, защото нямат полза да Ви наемат, а да набират непрекъснато (уверете се от периодичните обяви в Jobs.bg) нови и нови стажанти, готови на всичко, за да натрупат малко ценен опит по специалността. Аз лично с голямо упорство си взех сертификата за успешно завършен стаж, въпреки неволите, през които минах заради комплексираните служители от отдела. И не си мислете, че този стаж ще Ви бъде много полезен, за да намерите по- качествена работа след това. Банката не е чак, чак толкова велика, колкото те самите твърдят. От Вас самите зависи какво можете и знаете. Вие сами изберете дали да се съгласите да бъдат потъпкани морала и правата ви, правейки каквото ви кажат. А отношението им към Вас няма да бъде по- различно от отношението им към предишните стажанти, защото така си избиват комплексите. Няма да се отнасят по- различно с Вас, защото се мислите за талантлив и специален. Помислете, преди да започнете. Не забравяйте, че Вие сами градите бъдещето си и сами трябва да си гоните интереса.

искам да попитам понеже ме поканиха за консултант-клиенти иии се чудя какво е заплащането ? дали ще су заслужава въобще ? дали да си правя труда ?