Стенс 1 ООД

С какво се занимава фирмата?   това тя ли е :  http://jobs.bg/f765609
ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ
Описание и
Изисквания Изграждане на слабо и силно токови инсталации;
Други дейности, произтичащи от длъжността и характера на работата на фирмата.

Изисквания:
Желание за работа;
Способност за работа в екип и под напрежение;
Лоялност, отговорност, точност и самодисциплина;
Предишен опит на подобна позиция e предимство.
Моля изпратете подробно CV по e-mail [email protected] или факс 02/9200432. На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.
По възможност CV да бъдат придружени с актуална снимка.
Категория Електроника/Електротехника, Машиностроене,
Инсталация/Поддръжка/Сервиз
Тип Работа Пълен Работен Ден,
Постоянна
Ниво Експертен персонал без ръководни функции
Населено Място София / Област София - град / България
Дата 29.09.2009
Тип Безплатна Обява
Email За да кандидатствате използвайте бутона "Кандидатствай по тази обява"
Организация Стенс 1 ООД
Тип на
Организацията Фирма / Организация

Директно търсеща служители.

firmata e zle nqma koli osven sas li4nata da ama ti si pla6ta6 benzina kalpavi dogovori nikakvi socialni predobivki, nikakvi pari pod srednoto rabota kato raqbota, uvajenie nikakvo ina4e zasmetaka na tova kolegite sa varha super gotini pi4ove mnogo svesni i to4ni i dobri specialisti makar i ne ot4eteni ot kogo trqbva(imam predvit rabotnicite)a ne rakovodnite kadri

Гледам че и Тонко е писал ...... под псевдоним служител....
Хвала за лоялността към фирмата

Мнооо зле ..... мнооо ... направо плачевно от към заплащане, за коректност въобще не може да се говори. Кой не е чувал за Стенс Велики :). Почти никой не си е взел последната заплата при напускане. Винаги си крив. Както и да е.... ако некой не верва да иде да види за какво иде реч.... и после да няма:"....на мен никой не ми каза"

Оппааа, явно шефът е взел мерки за имиджа на фирмата, което личи от последните писания.

Не знам защо са такива крайно негативни мненията по-горе. Фирма като фирма. Има работа, има извънредни ситуации, има извънредни пари, няма време. От 6 години работя с тази фирма и не съм имал проблем. Нещата не нито черни, нито бели. По средата. Само без игри. На някой не му харесва и напуска.Е да но,поне 50% процента се връщат или работят като външни изпълнители. А за колите и телефоните е вярно. Не мога да пиша много добре ама поне не се оливам от глупости.

Част съм от екипа на фирмата от създаването й. Отличен микроклимат, липса на възрастова дискриминация, служебни автомобили и телефони, заплащане съответстващо на отговорностите, мениджърски епип с необходимият опит. Въпреки максималисткия подход към работата, в стила на управление се долавя известна доза авантюризъм, изразяващ се в непрекъснато търсене на предизвикателства, интересни и вълнуващи нови аспекти във всеки един ден от работното ежедневие. Успешната формула за работата е да се върши по най-добрия начин, забавлявайки се, което отлично кореспондира с атмосферата в офиса, а хората в екипа освен колеги са и приятели.

никаква организация, ниски заплати за бранша, казване и недоисказване,
безсмислени спорове, изнервена работна среда гарнирана с много барзане, празни обещания, никаква реализация. Понякога има светлина в тунела, но рядко

Заплащането е под средното,уважение от управителя само към себе си,потенциал за развитие никакво,работна среда - викане и сутрин и вечер.Единствено колегите са готини,но достатъчно самонадеяни за да стоят още там.