MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД

Здравейте аз съм бивш служител,реших да пиша по повод на едно изказване,цитирам:
"колко са фирмите, в които лично се общува, от страна на персонала със собстениците?"
Ами на много места,и искам да ти кажа,че аз съм на място с невероятно отношение от страна на работодателите към персонала,което е абсолютно нормално,а по твоето изказване разбирам,че общуването между собственици и персонал е нещо изключително и невиждано,извинявай,но ти с какви хора си работил???????

ха ха ха ха!!!
Извинявайте, ама не се сдържах да не се изсмея на горното мнение! Ееее, увеличиха малко заплатите и подмазвачите побързаха да си дадат положителната оценка! За колко купиха мнението Ви, с 30 лв. ли Ви вдигнаха заплатат, уважаеми?
Имайте малко себеуважение. Тези пари от увеличението не са ли всъщност от спрените купони за храна?

"Мастерхаус" - сигурност, добро заплащане /имайки предвид конкурентното заплащане/, отлична колегиална среда ,човечност от страна на Бошнакови /колко са фирмите, в които лично се общува, от страна на персонала със собствениците?/,корекция на заплатите /на горе/, при тази глобална криза....и още много други положителни и верни твърдения. Кажете ми, в кой хипермаркет лично се обръщат към вас с думите " Добър ден, с какво мога да ви помогна?" и получавате лично внимание и обслужване? На този , на който не му се работи, където и да е мнението за фирмите ще са като долу написаните! Жалко за такива хора без души и лично самоуважение!!!!

Интересни неща се пишат тук.....добра е фирмата,а може би беше добра...вече нямам поглед.Относно обслужването е номеер 1 в града,на това ,много се държи,на тези,които го сравняват с практикер-хора това е друг вид магазин....а и Мастерхаус в Бургас е като кока-кола.....човек привиква,създадено е име.Има и отрицателни неща и то не малко,но къде ги няма???Не мисля да посочвам поименно,че да не засегна някой колега.Все пак е за отбелязване,че Бошнакови са умни хора,имат усет,понякога обаче им липсва такт към някои неща.Общо взето магазина си е отличен,а и факта,че стои добре на пазара..говори сам по себе си.

Dobre, ot vsichkoto napisano razbrah v kraina smetka che 2ma 3ma (s izvinenie bih kazal prostaci ot tova koeto prochetoh) sa gi bili izgonili poradi nqkakvi prichini i sega ot qd se opitvat da razvalqt reputaciqta na magazina v koito sa rabotili i pishat vse edno sa 200 choveka sys syshtoto mnenie. Dopredi 2 meseca nqmashe i edin komentar za tazi firma. Zashto razvalqte saita prevryshtaiki tozi forum v djungla? Ako iskate naistina da povliqete na chitatelq na tozi forum - predstavete se i daite realnata si precenka za firmata inache nikoi ne bi povqrval na vsichkite tiq prostashtini napisani po dolu.

Защо ли шефовете от Бургас
в Равда ходят в късен час?
Там няма те да награждават -
нима някого ще съкращават???
Дали ще ги накажат всички
за тез писания добрички?
Че умните главички
и смелите ръчички
не спряха тук да пишат
истини за всички!

проста сметка за всеки работодател, който се пита защо работника е посърнал и не му се работи:
Средностатистическо семейство от 3ма души //дай боже да не са 4ма че ептен зле ще излезе сметката//
разходи за храна - 3ма по 10лв на ден /30дни/ - 900 лв
разходи за ток - 100 лв
разходи за вода - 30 лв
разходи за етажна собственост в блока - 6лв
разходи за транспорт /до работа, училище/ - 90лв
разход кабелна телевизия и интернет - 25 лв
Тотал -1151 лв Ако двамта са работещи и взимат по 575,5 ще вържат бюджета за съществуването си !! Ако възникнат странични разходир например детето искало на екскурзия или някой искал нова дреха, това е проблем ..... ако се развали колата....ако се разболее някой...ако зъб заболи...../недай боже да нямат собствено жилище трябва почти да не ядат/...проблеми...ако пък искат още едно дете...
Това е простата сметка. Математика до трети клас.
Просто работодателите трябва да разберат, че ако не могат да си позволят да имат персонал, ако бизнеса им не позволява да се идъражат нормално хората, които работят там, то този бизнес явно не върви. А ако баланса на самата фирма е добре, а хората получават малко тоест чисто около 550лв то нещата от самосебе си ще потънат. С математика до 3ти клас всеки работодател може да сметне какво е мако и какво е много в съвременна България, но не иска да го сметне! Докато може див капитализам да вирее бизнеса ще е добре! Колкото издържат....и без друго къде ще ходят.....ако избягат ....други ще доидат...все ще се измисли нещо ....полемиките успокояват стадото...нека ги има....това ги държи

Уважаема D, не мисля, че има съществена разлика в това да съм благодарна за НАВРЕМЕ получената заплата или за получената заплата изобщо. Както и да е, нещо взе да ме отегчава тая полемика тук, щото то е ясно - кучетата си лаят, кервана си върви - нито шефовете ще се променят за по-добро, нито аз ще си променя мнението за тях, просто скоро трябва да се махна. Освен това си мисля, че всеки носи сам отговорността за действията си, така че Бошнакови най-добре си знаят за колко хора поемат отговорност (с действията си и отношението си). Защото ако аз се скарам с някого или го обидя това ми тежи на съвестта. Някой явно са оперирани от това чувство, е, какво пък с много пари вероятно стават такива неща - спираш да мислиш за останалите като хора, виждаш ги само като работници. Ами, успех, сем. Бошнакови, в това начинание!

Уважаеми А, ако беше прочел внимателно и се беше опитал да вникнеш в това което съм написала, може би щеше да ме разбереш правилно. Идеята ми беше, че трябва да сме благодарни ,не, че получаваме заплати за труда си, а ,че ги получаваме НА ВРЕМЕ. Знаеш ли колко хора трябва да си получат заплатите примерно на 5-то число, а ги получават на 15-то, че и на 20-то. За вас това ако не е от значение за много хора е.

Уважаеми Д., не виждам защо трябва да съм благодарна за това, че си получавам заплатата. Все пак си мисля, че като почвам работа някъде влизам в трудово-правни отношения, аз си продавам труда, който е купен от някого. Защо трябва да съм благодарна на този, който купува това, което аз продавам (труда и знанията си). Нима сем. Бошнакови са благодарни на всички, които си купуват боя от магазина им - може би трябва да са благодарни и те, че клиентите им плащат навреме, още като отидат на касата :) Това е смешно - смятам, че Бошнакови ако не са доволни от някого просто могат да го съкратят, а не да го унижават, обиждат или да не му говорят. Освен това, някой беше писал, че консултантите в Несебър нямали никаква работа през зимния период и нищо не правели, а получавали заплати. Ами, като нищо не правят защо не ги махнете през зимния период, защо не им пуснете временни договори само за летния, пролетния или не знам си кой период? Много ясно, защото имате нужда от тях през цялата година. Да на забравяме, че магазина е конкуренция на МЕТРО само защото има консултанти, които да помогнат (накарат) на клиентите да си оставят парите в магазина.