Mac Developer Center Ltd. / Мак Девелопър Център /img/frontend/nomap.png"

Mac Developer Center Ltd. / Мак Девелопър Център

Много несериозно отношение за заплащане и договори. Местоположението не е най-удобното.

Фирмата не става, опитват се да мамят на дребно. Късметлии са, че в БГ данъчните служби си бъркат в носа.

Явно някой се занимава само с това да пише тук хвалебствия!

Avoid!

Stava no moje oshte

Към Ревльо: фирмата се занимава с "химическо чистене".

Не знам дали има нормален човек, който след като е прочел всичко изписано ще иска да работи там.
Като не визирам отрицателните мнения, защото всеки знае да плюе.
Имам предвид меко казано "положителните". Направо тръпки ме побиват, напомнят ми едно не толкова далечно минало.
Няма такава брутална пропаганда.
А на "всезнайкото", който е философствал относно осигуровките, мога да кажа, че тази държава си има закони, и сме длъжни да ги спазваме. Ако не ви харесва, прав ви път у Епъл-а, ако щете.
Интересно как на всичките ми работни места са ме осигурявали на пълна заплата, а на тези възвишените им се свиди.
Нямал съм никакви отношения с фирмата и не смятам да имам.
Просто не се сдържах, след като прочетох за какво става дума.

До онея всезнайковци, които си мислят, че осигуряването на минимална заплата е неуважение. Вие ако си мислите, че като Ви осигуряват на 3пъти повече получавате три пъти повече здравни и социални услуги от социалното и от здравното министерство сте големи балъци. Явно 99% от Вас не знаят какви пари им се вземат за това, но всеки е разбирач да каже - искам на пълна заплата. Ами и аз съм за нормално осигуряване, ама да има и от държавата по-нормални неща.

Така е. Продължават да взимат нови хора и после когато не стават да уволняват некадърните. Ако някой знае къде на други места не е така да напише. Да не забравите, че ако решите да попаднете там вече е почти невъзможно. Екипа е сформиран и не взимат хора от улицата. Сега е по-лесно да си намериш работа в Apple отколкото при тях.

Работих там, много е зле тази фирма. Претенции без покритие. Осигуряват на минимална заплата. Само това е достатъчно всеки да си направи сметка колко е коректна тази фирма.

Мисля че тази фирма трябва да бъде банната поради прекалено ясната реклама, 90% от мненията са от ръководството и са просто измислени