Тендрик /img/frontend/nomap.png"

Кандидатствах за работа във въпросната фирмичка, след което ми се обадиха по телефона и ми възложиха задача, доста обемна. В имейла бях помолен да подам обратна връзка дали съм получил задачата. Разбира се, че го направих. Въпреки че бях доста ангажиран изпълних задачата докрай. Нито ми се обадиха, нито ми потвърдиха, че са я получили така както изискаха от мен! В такава фирма, с такова отношение, още от самото начало преди да сме се виждали - по-добре НЕ започвайте работа!

Абсолютна пародия на фирмичса! Никой не знае какво върши вътре има постоянно текучество на служители, укриват се приходи лъжат се клиенти въобще е голям цирк. Отношението към хората вътре е потресаващо зле. Лошото заплащане и осигуровките под минималната работна заплата са най малкия проблем. Всеки който е намесен започва да му светва че става яко пране на пари. Абсолютни смешници..

Страхотен, амбициозен екип! Удоволствие е да се работи с всеки един от тях, а полето за инициативност и професионално развитие е огромно!

Сравнително млада и бързо развиваща се фирма. Полето за развитие е голямо. Всички в екипа са супер амбициозни, млади и мотивирани. Хубаво е да работиш с такива хора, защото покрай тях няма как да не се заредиш с енергия.