Еф бет - верига казина /img/frontend/nomap.png"

Еф бет - верига казина

Бихте ли ми казали дали си струва да ходя на интервю в Ефбет за кол центъра им? Дали са коректни ?

Единственото, което мога да кажа за тази "фирма" е БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ!!! Имах лошия късмет да се подведа и да кандидатствам за работа при тях. Длъжноста е на по-високо ниво, административна длъжност. Бях одобрена за позицията и трябваше да отида на обучение.Въпросното траеше 1 ч.през който управителката на залата си мрънкаше нещо под носа и абсолютно никой не разбираше за какво говори(включително и тя самата)! Да отбележа, че ни бяха събрали всички заедно- крупиета, касиери, охрана и т.н. Не знам как още тогава не се усетих за какво става въпрос.След въпросното "обучение" ни беше обяснено, че ще се свържат с нас за да ни информират кога ще стартира индивидуалното обучение на всеки един по длъжности! Изчаках няколко дни и тъй като никой не се свърза с мен, реших да се обадя на управителката.Заеквайки по телефона ми обясни, че за моята длъжност е назначен друг човек, който е работил преди това във фирмата! С цялата си наглост ми твърдеше, че е трябвало да очаквам такъв развой на събитията, при тях така се случвали нещата-динамично

Провежда се пародия на интервю,а не интервю за работа. Чакаш близо 30 минути,за да те поканят да се качиш при хора,които би трябвало да преценят дали ставаш за въпросната длъжност.Но не, провежда се интервю от хора,които дори не знаят за коя позиция кандидатстваш,задават ти въпроси от сорта на "как ск за какво си дошъл ",''с кой живееш" и т.н. Канят и на второ интервю, дори на което не казват какво е заплащането и условията на работа,отново задават същите глупави въпроси. Управител прябва да те обучава вика крещи ти пуфти Пълна загуба на време. Единствено казвам евала на Старшито крупие ева момичетонсе зае с мен научих всичко за 2 дена и какво ще ти се обадим обадиха се чушки .. поне като не ви хареса някой кажете му... не мълпете като мишкии ..

Обшо взето не си о
Правете труда

Бягайте от тая фирма .

Ефбет и служутелите им са пълни мошеници!!! Неможеш да се свържиш с тях нито по телефон, нито и онлайн, не ги е грижа за клиента, аз имам отложен мач в тяхната онлайн платформа от три дни не са ми върнали залога,нито са коректни нищо, бягайте от тях!

С няколко думи..Някакви селяни се мислят за маркетинг гурута и топ мениджъри. Първите са на някой синовете и техните подлоги изгонени от цска, а вторите са бивши крупиета готови на всичко, за да не позволят някой по-умен да вземе думата. Това естествено става въпрос за централен офис.
Ако има как, не започвайте работа в тази "фирма" от 90-те.

Нещата нямаше да са толкова зле ако ги нямаше някой хора.Личен опит имам в отдела с видеонаблюдението и сигурността на казината.Колегите са страхотни млади и кадърни хора, но началника ни Калоян Кацаров е под всякаква критика.Изключително прост и необразован човек.Който постоянно те обижда за неща който не си виновен.Затова и всяка седмица си тръгват по 1-2ма души от отдела.Постоянно се коментира арогантното му и каруцарско поведени спрямо хората.Всеки път се обесняваш като ученичка за какво ти трябва 1-ден отпуска.Всеки път има нещо което не е както трябва нищо че той така ти е казал да го направиш.Или извънредните не са окей или болничния ти.Най любимото му е да ти звънне в 10 или 11 часа точно когато си заспал след нощна.Започва да те обижда и да си избива комплексите.Многократно хора са се оплаквали на Иво от него но резултата е никакъв....Общо взето фирмата е добре плаща на време,има добри условия но останалото е много зле.Явно баш шефа незнае по надолу какво се случва и защо постоянно напускат хора от отдела ни.Затова и аз се махнах още на 1-вата година след като ми казаха колегите за проблемите които ще имам тук с Калоян започнах да си търся друга работа и веднага щом намерих казах довиждане на цялата тази комплексарщина от този човек.Да си работят недосегаемите там и това е.Незнам как може само човек без образование да дава акъл на вишисти.

Ефбет е една от най-лошите фирми на планетата. Кадърните кадри се мачкат докато не ги изгонят или сами не се махнат. Иво постоянно си търси буфери, които да обират пешкира вместо него. В офиса е постоянна джунгла. Пълно е с ухери и всичко там се прави с цел да се угоди на Цецо. Проблема е, че на него не може да му се угоди. Ако искате да ви повтарят постоянно колко сте прости и какви олигофрени сте и как нищо не става от вас. Ако искате да ви осигуряват на минимална и да гледат на вас като на прошляци, ако отидете за кредит или в някоя институция. Ако искате да почивате 30 мин за 12 часов работен ден пред компютър. И ако искате да се редите като пълни нещастници на опашка в най-големите жеги/студове (и без климатик) за заплати. Е то тогава сте абсолютно готови да работите в трейдърския отдел на ефбет. Момчета - не се самозалъгвайте. Това е едно от най-ужасните места за работа и не го казвам със злоба. Аз не съм изгонен или дискредитиран по някакъв начин. Просто напуснах защото условията там са повече от скандални. Сигурността на работното място е НУЛЕВА. Перспективи за развитие - НУЛЕВИ. Повишение на заплати или бонуси - хахах не си го и помисляйте ! Почти никой не знае какво прави там. Има няколко свестни момчета, но скоро и те ще забегнат. Всички с малко мозък и себеуважение се махат след няколко месеца. Всичко останало е деградирали малоумници, на които тази работа ще им е хайлайта в живота. Постоянно нови хора, постоянно нови задължения и мега ама мега много забрани, които се слагат за щяло и нещяло. Абсолютно никаква дългосрочна стратегия. Нищо. Работиш докато издържиш и дотам. Кадровата политика им е под всякаква критика. Не знам как очакват да постигат резултати или да гонят по високи цели с непрестанна смяна на персонала. Повечето вътре са на по 2-3 месеца. Пълна пародия. Гонят хората като кучета за щяло и нещяло. Абсолютно побългарена селска фирма. БЯГАЙТЕ ! Искрено ви го казвам. Успех

Здравейте,искам да попитам някой,ако знае как стоят нещата в казино ефбет с хостесите?Защото мисля да кандидатствам на тази длъжност?
И ще помоля някой да ми даде повече информация?Благодаря!

Провежда се пародия на интервю,а не интервю за работа. Чакаш близо 40 минути,за да те поканят да се качиш при хора,които би трябвало да преценят дали ставаш за въпросната длъжност.Но не, провежда се интервю от хора,които дори не знаят за коя позиция кандидатстваш,задават ти въпроси от сорта на "имаш ли си гадже",''с кой живееш" и т.н. Канят и на второ интервю, дори на което не казват какво е заплащането и условията на работа,отново задават същите неуместни въпроси. Пълна загуба на време.

Здравейте искам да споделя че от тази фирма нищо не става ,бях поканен на интервю за работа послето бях одобрен и казаха че ще ми се обадят да ходя на обучение но уви мина се месец и половина и нито позвъняване нито обучение това е най нз какво да кажа за тая фирма