Софарма Трейдинг АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, ул.Лъчезар Станчев" 5, Софарма Бизнес Тауърс, Сграда "А", ет. 12"&markers=София,Район р-н Изгрев, ул.Лъчезар Станчев" 5, Софарма Бизнес Тауърс, Сграда "А", ет. 12"

Софарма Трейдинг АД

Здравейте. Видях, че има доста мнения изписани за фирмата, но бих искал да попитам дали някой има впечатления от позицията на търговски представител ? Има няколко обяви за подобна позиция и се чудя дали да кандидатсвам или не...

Един месец губят в интервюта. Критериите им за оценка са ясни само на тях. Без значение е колко стаж, опит и качества има фармацевта. Системата им на подбор е подчинена на някакви техни правила и идеи, на които външен кандидат трудно би отговорил.. Иначе са коректни, обаждат се и връщат информация, става или не. По-скоро са разочароващи за мен, именно заради начина им на подбор и провеждане на интервютата.

Здравейте!
Интересува ме какви допълнителни придобивки има, от рода на ваучери, допълнително здравно застраховане, карти за спорт, карта за градски транспорт?
Моля и за мнение какво е положението в Търговски отдел, има обява за асистент?

Ходих на интервю при тия ровладелски феодали
Гърч-Чавнч и спукване от работа на смени
Шофьора трябва да дойде по рано,да си подготви стоката,щото склададжиите сигурно не могат

Ще коментирам само т.нар роднини и скрити кандидатури.

Да, има такива, и не, не винаги те получават службата.
Нормално е да се търсят препоръчани кадри.
Просто не винаги този който препоръчва оценява правилно.
Лично при мен (бивш гл.счетоводител) е имало и двата случая - препоръчана кандидатра с ниски познания, както и препоръка с мн.добри познания.
Какво очаквате?
Аз съм доволен от собствените си критери за подбор.

Това е.

Съгласен с мнението на Антон Антонов.
За дамите/господата от януари и март-не сте сами явно.

ЧР/HR гола вода.
Най-некомпетентното Интервю.
Но!
Богоизбрани в нафуканата сграда.
Нулев респект към компетенции и личното време.
Не си губете времето.
Текучество е показателно.
А и в някои аптеки работят дебили и грубияни срам за истинските фармацевти.
А и доста шпионират от страх а уж работят със специалисти от цял свят.
Хаха

Кандидатствах с големи резерви на тяхна обява, след като прочетох негативните коментари преди мен. За щастие нищо подобно на описаното не се случи. Напротив интервюто мина повече от добре. Изключително професионално и човешко отношение.
Не се губи времето на кандидата. Първо се преценява по телефона дали кандидата отговаря на очакванията за среща. Моята среща беше уговорена в удобно за мен време. Задават се всички стандартни въпроси за едно интервю, не е нещо сложно и лично. Като разбраха, че съм за тази длъжност ме питаха какви очаквания имам. Аз казах какво искам и те казаха какво предлагат. Не са ми давали някакви захаросани обещания за да ме излъжат да приема и си оставиха време да преценят. Обадиха ми се да ми кажат за крайния резултат след приключване на процедурата т.е. наемане на човек.
Не ме взеха, но интервюиращите бяха крайно позитивни и професионални.
За моя изненада нищо от негативните отзиви по-долу не се случи. Отдавам го на това, че преминалото не по очаквания начин за "неоценените" кандидати, имат по-голям стимул да напишат негативен коментар, отколкото кандидата с добре преминало интервю.

Поздрави.

Изплашихме ме с тия коментари ей,чудя се утре дали да отида на интервю или не

Кандидатите трябва да знаят предварително, че са викани само за да правят бройка по интервютата, след което се прехвърлят вътрешно в системата препоръчани кандидати от други фарма фирми. Дори и да имате време в излишък препоръката ми е да го вложите в нещо по-приятно. Не ходете при тях, за да поддържате системата им на подбор! Шанса да ви наемат на работа е 0%. Всичко се прави за да може онези двете клявки в човешки ресурси да не ги уволнят да се намират на работа. Ако четете това МАЙНАТА ВИ НЕЩАСТНИ КУРВИЧКИ ТАКИВА!!!