ТОПЛИВО АД /img/frontend/nomap.png"

ТОПЛИВО АД

Много се радвам че сте доволни от работата си в Топливо за разлика от нас в клон Видин. Никой не се интересува от работниците.Не стига че взимаме мизерни заплати, а пък за купони само можем да мечтаем.МИЗЕРНИЦИ

искам да кажа,че новият ни директор за клон Варна г-ца Феодотова е страхотна работим в екип има уважение към персонала и най важното е ,че 80% всичко върши тя а не да си седи само в кабиннета.Тя е и при стоковеди и в склада и при клиенти.Това е директор за пример.Евала г.це Феодотова моите поздравления към вас нека всеки вземе пример от вас за това как да се оправлява клон като Топливо.

Топливо клон Бургас е най-богатото в страната със средна нетна заплата от 450лв+ 40лв купони за храна.Директорката г-жа Станева,прави всичко възможно да угоди на персонала.Да не забравяме че на една заплата брутна от 500лв данъка е 110лв.Нищо лошо не мога да кажа,а и който не му харесва-никой не го държат на сила там!!!!!Поздрави на отличния екип на Топливо АД -клон Бургас!

Всички във Видин сте лапачи.

Мълчете си братя, и крадете,друго не ви остава!
Това заслужават босовете,не мислете че и те не са същите.

Юри,ти се уля.То не беше"Чочо сан",то не беше "Коко", а сега пък "Теменужка" и всички те настоящи служители от Монтана.Мислиш ли,че колегите от Монтана си нямат друга работа,за да стоят по цял ден в блога?
Хайде весели празници и се спри за не бъдеш нарисуван и ти!

Безобразието и нахалството в тази фирма е голямо.Как можаха на Великден да ни остават без заплати?Как ще посрещнем празника-естествено без пари. На шефовете във Видин не им пука за нас те си взимат по 4000-5000хил. лева, а ние можем да живеем и на фотосинтеза.

Искам да кажа,че съм страшно разочарован от отношението на изпълнителния директор на ЦУ ТОПЛИВО АД и главната счетоводителка към служителите .Тези хора си мислят,че са незаменими,а всъщност са големи задръстеняци и трябва час по-скоро да се махнат,за да може да има просперитет за служителите и прогрес!Отношението им е ужасно пренебрежително,а недай си Боже да има савет на Директорите,чудят са как да излъжат с резултатите,за да блеснат пред Доганян. Всички служители там са в несвяст вече от тъжната ситуация,която се породи особено с очерталата се финансова криза там.Има хора които работят на 4ч. на половин заплата за неопределено време,а други дори на пълен работен ден,но на половин заплата!!!А по обектите направо експлоатират хората като роби и дори ги мотивират да крадат с оглед на ниското заплащане там.Клиентите са крайно недоволни,ала на МЕНИДЖЪРИТЕ не им пука изобщо те си взимат големите заплати и не мислят да си ги намалят,както направиха с целия си персонал!Пожелавам на бившите си колеги попътен вятър по-далечен от ТОПЛИВО АД (ЦУ)!!!

дайте по големи заплати бе хора.Тук живеем в миэерия в северозападнала България. Дано някой ги чете тези писма.Обърнете малко внимание на нашите шефове в клон Видин и вижте какви ги вършат.

Бивша служителка съм на Топливо АД клон Бургас, ами то не е за препоръчване много. Аз докато бях там за 2 год. смениха три управителя, единият го махнаха защото работел и знаел всичко а не трябва(не се концентрирал и работата не върви)- само да управлявал трябва. Другия го назначиха Ненормален и него махнаха след три месеца и най накрая най-свестния човек който стана управител(дълогодишен служител) и си вършеше работата честно, почтено, съвестно и полагаше толкова усилия, че на първо място стоеше в живота му работата - ... и него махнаха, по точно го принудиха да се махне, защото все пак човек има достойнство и търпи до определен момент, а вярвайте ми те не се търпят. Надути и тъпи до безобразие. Връзка Работодател-работник няма. Те не могат да те оценят и като че ли не осъзнават че благодарение на тези хора съществуват- те им изкарват парите, както и да е .Оценките които съм дала са повече от реални. Бяхме (от 7-8 души само 1 остана) хубав персонал, но само толкова - лоши условия на труд- мръсно, жега и студ, никакви удобства, ниски заплати, а работата е тежка. Аз лично бях и касиер и продавач и чистач и товарех стоки които не са никак леки 25-30 кг на ръце - а те не били ни разрешавали, само че има една подробност - аз бях там да РАБОТЯ и трябаше да си обслужвам клиентите както трябва иначе нямя ОБОРОТ. А повечето клиенти не са длъжни да си товарят стоките. Сега обаче екипа е нов и който ме види от клиентите които идваха всеки ми казва"Повече там няма да стъпя" и са си прави храта. Нямаги баламите да товарят да търчат и клиенти няма да има това да го знаят!!!