ТОПЛИВО АД /img/frontend/nomap.png"

ТОПЛИВО АД

БЯХ ТАМ НА ИНТЕРВЮ, ПЪРВО, ВТОРО...НА ВТОРОТО БЯХА ЕДНА МОМА И ЕДИН МОМЪК, КОИТО ДОРИ НЕ БЯХА ПРОЧЕЛИ АВТОБИОГРАФИЯТА МИ."МЕРИНДЖЕИ" ТА ДРЪНКАТ!ВЕРНО НЯМА ХОРА ВЕ МАЙНА...ДА!ЗА ПЛОВДИВ СТАВА ВЪПРОС.АКО СТЕ ДОБРИ И КАЧЕСТВЕНИ ТЪРГОВЦИ, ИМАТЕ ДОСТАТЪЧНО СТАЖ, КОНТАКТИ И ПОЗНАНСТВА, ИМЕНАТА ВИ ГОВОРЯТ ПОВЕЧЕ ОТ ФИРМИТЕ ЗА, КОИТО СТЕ РАБОТИЛИ ДАЙТЕ ДА НАПРАВИМ НЕЩО ЯКО И ДА ИМ СКРИЕМ ШАПКИТЕ НА ТЕЗИ ПРОФЕСИОНАЛНИ ЛЕНТЯИ-ЗАПЛАТАДЖИИ МАЗНИ!!!

Служител товаро-разтоварна дейност
Сдружение Топливо е лидер в търговията със строителни материали. Във връзка с разширение на дейността си търсим да назначим служител за товаро-разтоварна дейност. Работата е свързана с физическо натоварване.

Изисквания:

-Основно образование - минимум;
-Умение за работа с мотокар / счита се за предимство /;
- Шофьорска книжка-кат. С /счита се за предимство /;
-Предишен опит на подобна позиция /счита се за предимство . (POGLEDNETE KAKVI IZISKVANIA IMAT!!! ISKAT 3 RAZLICHNI DLAJNOSTI NO DA E S OSNOVNO OBRAZOVANIE UJAS SRAMOTA I POZOR) AZ SAM S KAT C DAL SAM 2000 ZA DOKUMENTI DRUG E DAL PARI ZA KURS MOTOKARI KOI SHTE VI RABOTI NA VAS TOPLIVO-1 NQMATE LI SRAM BE !!

За това бягат работници удържани пари за въглища липсват констатираха липсваш на опща стойност 11608.02лв ад топливо клон Варна 01/09.20.2016година удържа ха 3заплати сами накрая ни изнудват на пусним мафия шефове ад топливо Варна единия си прави ремонт къщата склад попливо начлника условен ремонт апартамента малката заплата касе прави ремонт

Бивш работник на Топливо - София , клон Овча Купел
На обекта се работи 7 дни в седмицата , почива се на две седмици веднъж. На месец се събират повече от 300 часа. Управляващата обекта Ася манипулира работниците си и ги използва за задоволяване на свои капризи и нужди.Ако някой не желае да изпълни капризите и следва скандал и изгонване.Ако сте решили да започнете работа там , внимавайте как ще изпълнявате разпорежданията на Ася.

Явно това е поредната фирма която взима нови служители, използва ги, не им плаща и накрая ги изхвърля. Докато аз бях на така наречения от тях СТАЖ подходящ за студенти, изгониха двама от новите общи работници. На интервюто ми се обясняваше как нямало проблем, че съм студент и колко полезно щяло да ми бъде. И накрая им се откъснаха от сърцето няма и 100 лв и ме освободиха. Млади хора или по точно ДЕЧУРЛИГА както всички ни наричаха... НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ХОДИТЕ НА СТАЖ ТАМ. Накрая най-лесно е да ви кажат че не се справяте и да ви изритат, защото за толкова кратко време никой не може да се справя перфектно. Евала на управителите които са се родили научени и още от първия си работен ден са знаели всичко

Не знам как тази фирма съществува,
Нищо не работи в Топливо Варна.
От над 10 години е така и така ще си остане.
В тази административна сграда са се събрали едни пиявици и изсмукват живота на всички под тях.
Сега работа в строителна фирма и шефа ми не иска да чуе за Топливо.
Няма как да си купиш материали от там без да бутнеш нещо на всички от склада до администрацията.
Работниците в склада не ги интересува и ти дават стара повредена стока само и само да се отърват от нея, защото иначе те я плащат.
Вземат роми да пълнят въглища и като крадат всичко се взема от заплатите на склада.
Нагоре става още по-зле.
Роднина беше изнудван от личен състав, а ако не я " почерпиш" започва да говори колко не си вършиш работата.
Главната счетоводителка и приятеля й работят в Топливо.Далаверите са много големи.
После идва г-жа Калинка Петрова.Тая жена не е наред.Трябва и психиатрична помощ СПЕШНО. Обижда колегите и постоянно ги тормози. Малкото клиенти се оплакват от нея, а да не говорим, че точно тя е изнудвала шефа ми и като й е отказал тя му е казала, че с Топливо няма да работи тогава. Тя има няколко фирми под крилото си и всеки друг е нежелан. Ако не вярвате питайте в склада, а там все ще се намери честен човек да ви каже, че това е истината.
Следващия е г-н Динев.Същото предписание от спешна психиатрична помощ и лечение на битов алкохолизъм. Ако го видите в трезво състояние няма да го познаете, а и той вас. Ако не мирише на оцет, водка и пепелник, то значи отива да краде нещо. Ако мине седмица без да открадне от склада, започва да трепери, поти се и вика. Ако това не е клептоман не знам какво е. Служебния автомобил го ползва като личен и горивото е без пари. Негови фирми поправят всичко в Топливо и си получават надуто възнаграждение, а той %.
Директор Феодотова е върха на пълното безхаберие.
Тая женица не се интересува от нищо.
Тя си взема голямата заплата, а другите кучета ги яли.
Кара си служебния автомобил и не я интересува дали има пари за заплати.Но като дойдат от София началниците всичко се вкарва в ред и изведнъж почва да я интересува какво се случва.
Светата Троица Феодотова, Динев и Петрова нямат равни по ограбване и занемаряване. Заповядват на склада да продават на приближени до Троицата фирми материали на невиждани цени. А после като дойде зимата почват заплахите за уволнение и нареждания да се пести от всичко.
Каквото и да правите не се хващайте на Топливо.
Всички работещи там се оглеждат за нова работа постоянно и при първата възможност изчезват и гледат да забравят за тази фирма.

От 2 дни има обява за продавач в магазин Сточна гара, някой може ли да напише нещо за работата - заплати, отношение, атмосфера и изобщо струва ли си да се кандидатства там. Благодаря предварително и хубав ден на всички.

Ха-Ха който хвали топливо значи никога не работил там.Г-жа Станева се интересува само с какъв тоалет да дойде на работа,как да вземе поредния пиянка за мотокарист или циганин за общ работник за да не им дава високи заплати.Картинката е толкова трагична че няма и на къде.Не пазарете от там а още по малко работете.

Ех,Топливо вече отдавна не си фактор в търговията на строителния бранш,добре че беше строителния бум иначе отдавна да те няма.А беше златно време за директорите на клоновете-ремонти,завишени цени на стоки,комисиони нищо,че залежава стоката, фирмени партита служебни коли ,командировки,подараци от фирми на които се продават стоките.
А и ти Бедо,стара лисицо как оскуба инвеститорите,цена на една акция 39 лв и всичко отиде в теб и в джобовете на твоите приятели...хотели и прочие.
Но всичко си идва на мястото..............Топливо няма да го има скоро!
Но на кой ли му пука!

Мнението ми е за една вече несъществаваща база на ТОПЛИВО АД в град Първомай или по-точно която беше в интересите на някои среди да я закрият Работих като охрана в тази база а през работните дни и като тракторист и мотокарист за което не ми се плащаше допълнително В този база персионала се състоеше от трима човека:1 продавач-консултант и 2 човека охрана Колкото пъти да дойдат от Пловдив служители на фирмата толкова пъти сме йм казвали за главния проблем на базата а той е липсата на транспорт и толкова пъти чувахме един и същи отговор:Оправяйте се сами