Хорос ГК / Мебел Стил Д.К. / Модул Плюс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. „Княз Борис I-ви“ 165&markers=Варна,бул. „Княз Борис I-ви“ 165

Хорос ГК / Мебел Стил Д.К. / Модул Плюс ЕООД

Аз като бивш работник в Лого ГК мога да кажа че като цяло бях доволен от фирмата. Имаше и положителни и отрицателни качества (както всъщност и навсякъде). Причините да напусна обаче бяха две - ниското заплащане, а в последствие и не навремено, и спречкванията с прекия отговорник по работния процес. Като условия не е толкова зле. Вярно че е мръсно и разхвърляно, но може да се въдвори ред, стига да се заемеш сам, защото никой няма да ти го осигури. Ако Митко (с който всъщност се разбирах що годе много добре) беше спазил уговорката ни още в началото, а не да обръща нещата в своя полза, можеше и да остана. Не съм се чувствал роб никога и ходех с желание на тази работа. Не полагах всичките си усилия обаче поради заплатата. С отговорника малко имахме пречки, но ми се струваше, че той просто ако не те харесва вътрешно, прави всичко възможно да си развалите отношенията. С него бях на приливи и отливи. Имах и колежка, която много обикнах и почувствах близка. Спомням си с носталгия за нея и грижите, които е полагала за мен, за да се чувствам добре. Понякога се чувствам виновен спрямо нея, но не и спрямо отговорника (липсваш ми, Роси). Третата причина (и по несъществена) е че Митко (въпреки уважението ни) имаше слаба комуникация с мен и почивките оставаха неизяснени. Не съм имал проблем да му споделя какво мисля и искам, и смея да кажа че често се е съгласявал с искането ми, без излишни приказки. Като цяло изпитвам носталгия, но и като се сетя какво ме накара да си отида, мисля че явно така е трябвало да се случи (дано да е за добро). Не е лошо там, но си има ръбове за дялане...

Няма такава излагация никъде другаде. Тази фирма е дъното.

Днес отново имах възможността да бъда удовлетворена от обслужването на фирмата. Благодаря на целия колектив!

Работих за кратко с тях по един проект, но за това време не съм имала проблеми с фирмата и управителя. Отношението към служителите е коректно, заплащането е навреме, както е договорено. Отношенията и уважението към колегите в офиса бяха на ниво. Обстановката и условията на работа са приятни. Не разбирам защо обаче доста от коментарите са Анонимни, представете се и оставете достоверно мнение относно работата Ви с фирмата. Не бъркайте личните си отношения и симпатии към който и да е от фирмата, с работните такива.

Много съм доволна от работат на Хорос ГК ,мебелна фирма в лицето на Димитър Костадинов.С професионалният си поглед и добра компетентностконструира и обзаведе апартамента ми на максимално добри цени с отлично качество и добро отношение към клиентите си!

Здравейте! Радвам се, че този сайт съществува. Искам да споделя, че съм много доволна от цялостното обслужване и качествената продукция на фирмата. Изключителен професионализъм и високо ниво на познание в областта на всички дървесини. Новаторство, креативност и страхотен шоурум. Радвам се, че успях да имам една уникална стълба от масив-дъб! Пожелавам успех и дано имате добри работници!

Коректен работодател! Заплащането е в уговорените срокове. Изискванията към работата са ясно поставени, комуникацията е на ниво.

По-некадърно свършена работа от тази...здраве му кажи, че.и шантаж имаше- или.ми даваш всичко или.няма да си получиш.уредите. вече година очйкваме отстраняване на забележките по мебелите. Няма.и.да видим.такова. гардеробите се разпадат..изключително недоволни сме.както от костадинов,.така и от монтажистите, който съсипаха подови настилки за хилялди левове.

Мебел Стил, Модул Плюс или Хорос ГК, всъщност няма значение, докато тази мебелна фирма се управлява от псевдо бизнесмена Димитър Костадинов. Изкусен мошеник, далавераджия, престъпно незачитащ закона, лъжец, измамник, експлоататор, гном. Никога не му се доверявайте, че така ще ви забатачи в неговите мрежи, че няма измъкване от там. Отивате при него, за да работите и в последствие разбирате, че не ви е плащал заплата от няколко месеца, задлъжнявате с кредита към банката, търсите пари от приятел, за да можете да си платите тока, на 15-ти септември, първия учебен ден, не можете да купите дрешки на детето, защото Митю е някъде на екскурзия в Италия или Франция и изобщо не го интересуват неволите на работниците му роби. Да се оправят там. Гнусно отношение към тях. Мнозина напускат след това, а той така и никога не им се доизплаща напълно, а и хората се отказват да го търсят, защото той се крие. Да, крие се като плъх, не си вдига телефона, почти е невъзможно да го откриеш нито в Добрич, нито в прословутите му офиси във Варна. За съжаление сме в България и няма институции, които да го спрат и накажат.
В началото отиваш да работиш с някакви надежди. Заварваш хаос, опитваш се да въдвориш ред, но той отказва да се вслуша и сякаш на пук на теб прави хаоса още по-голям, за да се заяде, за да ти е гадно, защото си прост работник и нямаш право на мнение. Не правете бизнес с него, не му бъдете партньор в никакъв случай. Както споменах по-горе ще ви завлече в неговите мрежи от лъжи и ще фалирате накрая заради него. След това ще се опита да те убеждава без никаква срам и съвест, че сам си си виновен. Ходи на изложения иначе, ето там можете да го откриете. На щанд Хорос. Един такъв дребен с лукава усмивка и голямо самочувствие, че има такива цехове с най-модерни машини и т.н. а всъщност не знаете в какво разтурено цехче се подвизава с пет, шест изтормозени хорица без заплати и машини на по 20-30 години.
А текучеството на персонал е кажи речи ежедневно.
Ако си мислите, че е само некоректен работодател, не сме свършили. Два пъти по-некоректен е към малкото заблудени клиенти, които са му останали. Хора които се излъгват да поръчат от него някакво малко обзавеждане, за което чакат минимум 3 месеца за изпълнение. При условие, че са подписали договор за един месец. Тук НЕ се плащат неустойки към клиентите. Хората дават някакви пари. И в продължение на 2-3 месеца нищо не се работи по поръчката. След което клиентите биват задължавани да си доплатят няколко дена преди монтажа и след това чакат още 2 седмици докато той бива осъществен и докато на клиента му е кипнало вече от чакане. А качеството е под всякаква критика. Отношението му към клиента в началото е изключително любезно до момента в който не му вземе парите. След това става арогантен, пренебрежителен и груб. Тотален непрофeсионализъм ни предлага ХОРОС ГК и по-специално Димитър Костадинов. Не визирам робите които работят за него, защото знам как е там и че нищо не зависи от тях. Занимавам се може би от двадесет години с мебели, на такова чудо не бях попадал. Още десет пъти ще смени името на фирмата, за да може с далаверите си да излъже закона и така ще си остане ненаказан, а е крайно време да се вземат мерки за такива престъпници! Просто не бива такива хора да наемат други хора, за да им съсипват живота. Щом не може да прави бизнес, нека да работи някъде за 400-500 лв заплата и да се научи как се прави и как да бъде човек.

цеца,на никой не му дреме какви разходи има шефа ти.Хората - висшисти също имат много разходи и инвестиции в образование,и искат след като са учили да имат възвръщаемост на тези разходи.А заплатата/средна ,и без това става 1500 ,та шефа ти ще трябва да я вдигне.Човек с образование не е нужно да се доказва.А щом от производството си отишла в офиса,явно е каква си .Образовай се и пак пиши.