Макдоналдс България ЕООД

Година и половина бях във фирмата в два различни ресторанта ... Да започна с плюсовете - Заплатата не закъснява , колегите служители са страшни пичове ! До тук с положителните страни , както казах по горе за заплатата не закъснява , ако изобщо ти я преведът , мизерните им пари яко им се свидят . Лъже се постоянно с часове , ставки и разбира се не получаваш така наречения "фиш" . За времето прекарано там съм видял точно два такива ... Отношението от управители и асистенти е отвратително и ако някой се надява да го оценят заради уменията му , просто да забрави ... Взима се всякаква работна ръка и по принцип тези които нямат достатъчен умствен багаж за да работят нещо друго , тук успяват , мълчейки като гъз , мазнейки се и разбира се някой друг им върши работата , към когото се отнасят като с БОКЛУК !!! Това е най-най-НЕ надеждния работодател .
При напускането ми , имало уж доказателства за злоупотреби от моя страна , при което ми бяха изплатени 30 лв. за цял месец + бавене на документите съвсем нарочно + управителят бил отпуска и нямало кой да се занимава с проблемите ми ! Пълно безобразие и със сигурност ще си търся правата , както и ще играят лопатите . Не си го причинявайте !!!

относно неустойката от 600 лв това е напълно НЕзаконно и никъде в кодекса по труда не пише , че ако напуснеш по твоя преценка и без да си нанесъл някакъв вид щети на фирмата дължиш обезщетение към предприятието. Дължиш само ако имаш вина. Тази опция на макдоналдс при възникнал такъв случай работникът трябва веднага да сигнализира на съдебните органи !

Здравейте '
Днес бях на интервю и съм на път да стана служител в мак кафе в магдоналдс. Имам въпрос на който искам спешен отговор. За какво отдържат тези 10 % от заплатата и след като нямам все още 18 могат ли да ми отдържат осигуровки . Спешно е !!

Роб за жълти стотинки !!!!  2 год дадох от живота си за тези малоумни боклуци !!! От тъпите нощни смени останах с белези за цял живот !!!!

Нямам такова !

Искам да попитам ръководството на Макдоналс България, до кога ще търпи безобразието което се върши в обекта на Макдоналс, МОЛ Пловдив?, а именно: Чакаш 15 мин за да си вземеш едно кафе и когато ти дойде реда и си поръчаш и платиш кафето те препращат на опашката на отсрещният щанд, тъй като кафе машината не им работила. Аз мисля, че това безобразие може да се случи само в България. Бил съм клиент на веригата в други(бели) държави, където качеството на стоките и обслужването са на светлини години по добри.P.S. Между другото искам да обърна вниманието на ръководството на Макдоналс, че въпросната кафе машина в МОЛ Пловдив е повредена от месеци, но никой не обръща внимание на това. Намерили са му чалъма да разхождат клиентите от опашка на опашка.

Поне на Коледа не дей да лъжеш за тези вредни за здравето храни.Ние в България празнуваме този празник ,а там където си явно е все тая.Ако пишеш тези глупости за захар и чудесии олио от рапица ,само да ти кажа че при нас в България от рапица се произвежда БИОДИЗЕЛ.А сега сами си преценете дали ще ядете пържени картофки.

Кока колата е доста вредна именно заради съдържащото се количество захар и различни видове масла от които се прави,доказано е че предизвиква рак.напиши в интернет вредата от кока колата и ще стигнеш до този извод че захарта е там ,не в картовките те също са вредни Заради маслата с които се пържи ,в колата също има такива масла.
Пилешки ПРОДУКТИ  ,е продукта е изкуствено произведен ,тоест помисли как се изразяваш и сама си дай обяснение  какво точно консумираш в тази чужбина.ОТ там идват и всичките ни проблеми  с тези вносни боклуци.
Говеждо месо тъпкато с растежни и куп други хормони .Говеждото месо не се отглежда в БГ.
И явно трябваше да се намеси някой  от чужбина ,както става винаги по света ,когато някой учен открие че това е НАЙ-ВРЕДНАТА верига за бързо хранене.Винаги се намира някой или да свали статията от интернет или да хвърли МАСА ПАРИ за да го опровергае използвайки некадърни и корумпирани учени ,които да тръгнат и да обесняват колко са полезни фабриканти ,които могат да престоят години вакумирани ,тук само се претоплят и се консумират уж току що приготвени.ХАХА
Само да ти кажа че зеленчуците са пресни колкото и това на черното да кажеш бяло.
ТУК им казваме ГМО.
Напротив има общо с работната среда ,самата консумираш или поглъщаш вредни храни и е хубаво някой да ПРИПОМНЯ ,че зад това твоето развитие СТОЯТ човешки животи.

БИОГОРИВО се прави от рапица ,аз лично не бях чувал някой да си пържи картовките ,които доста се различават по вкус и вид от българските традиционни картофки ,Но сега ми е ясно от къде идва СИЛАТА НА бързата храна.НО щом при ВАС използват рапицата в хранителната промишленост ,ние я използваме в промишлената.

БИО олиото от рапица за което имаш предвид се използва единствено в суров вид ,тоест НЕ ПОДЛЕЖИ на загряване ,служи за овкусяване на салати И В никакъв случай не става за ПЪРЖЕНЕ или затопляне.ТАКА че поредния опит на МАКДОНАЛД да опровергае твърденията за вредата от храните си е успешно отхвърлена.САМО да не кажеш че в салатата има олио от рапица ,излагаш се и стигам до извода как промиват мозъчетата чуждите вериги  и ми става жал за нашите сънародници които отиват някъде ,където едва ли не си мислят чистейки КЕНЕФИ ,че са преуспели ,нали живеят или учат в чужбина ,пък като се върнат започват да дават съмети колко са велики ,че са работили в чужбина.

БЪЛГАРИНЪТ  Е ПРИЕМАМ КАТО ВТОРА РЪКА ЧОВЕК В ЧУЖБИНА , Е РЕДНО  Е ДА ПОКАЖЕМ НА ЧУЖДИТЕ ВЕРИГИ  ЧЕ ТЕ И ЗА ВТОРА  РЪКА НЕ  СТАВАТ  В БЪЛГАРИЯ !

После се чудят как да нападнат съотечествените си изкарвайки се по-достойни от тях ,е такива боклуци не могат да ме накарат да си променя мнението.

АКО търпиш промяна на твоето поведение и спреш да нападаш достойните граждани на България ,които  знаят своите ТРАДИЦИИ и да не  приемат идиотите наречени чужденци за равни ,а са наясно че чужденците с техния начин на живот ,хранене и т.н са боклуци спрямо Българите,Върни се в БГ.НО ако си мислиш че някой ще те търпи само защото даваш съвет като преди това си била в  чужбина,стой си там и забрави за България .
да кажеш на някой че не знае какво говори ,НО този някой си е у ДОМА в родината си и се ГОРДЕЕ ЧЕ Е БЪЛГАРИН,НЕ консумира боклуци и най -вече ЗНАЕ какво говори и върши.
НЕ на ГМО ,аз напомням ,пък който иска винаги може да съжалява че не ме е послушал.

Истина, идея си нямаш за какво говориш. Пълни глупости си писал.
В месото няма хормони, олиото за картофите е същото каквото и за пържене на пилешките продукти. То е от рапица.
Големия бич на всички фаст фуд брандове, включително и Макдоналдс е захарта. Има захар във всичко с изключение на месото и пресните зеленчуци. Сосове, мляко, сокове, кисели краставички, хляб- всичко е наблъскано със захар. Въпрос на избор е дали човек ще ги яде. Това няма нищо общо с работната среда и възможност за развитие.

Всяка нормална фирма или поне 97 % от фирмите дават коледни било то бонуси, надбавки или ваучери...Но...нооо...САМО тук в Макдоналдс НЕ се дават всяка година. На 2-3 години един път след хиляди мрънкания на персонала, на прочутите им рап-сесии, чак тогава може да се отпуснат...Тази година НЯМАШЕ бонуси, НИТО ваучери, Само по една раница подарък...С 300 лв. заплати как се посрещат празници??? Питам аз визшето ръководство??? Експлатация на 100%!!!!
За да се издигнеш и да бъдеш "някой" трябва мноооого да се мазниш на управителя, и на шефовете....

Весели Празиници? Ташаци. С разпокъсани почивни два дни и съм затваряща смяна на Коледа И Нова Година. Научете се да затваряте на такива празници, въпреки, че има болни мозъци, които и тогава се тъпчат с тези макбоклуци.