Тали Вейл България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Тали Вейл България ЕООД

Във Пловдив магазина вече е нов и с ново управление Шефката си е от България и се е от Пловдив и няма нищо общо с другите магазини в България. Хубаво е че Цвети вече не идва при нас, втасяше само интриги и гледаше лошо на хубавите ни резултати и хубавият магазин и вършеше неща зад гърба на шефката. Работата е като всяка друга има си неща които трябва да се направят, работим с клиенти и подреждаме дрехите ,това е като цяло. Работим с дрехи и е интересно.Колежките са готини , всеки си гледа работата и така вървят нещата.

Най ниското заплащане в сферата 600 лв за продавач консултант, най не работещите управители стоят зад касата и в склада по цял ден и се оплаквят колко им е скучно и цялата работа им я вършат продавачите само 1 път в месеца ще наредят магазиня. А пред Цветелина скачат и се правят че много работят затова магазините нямат клиенти и работят на загуба, скоро ще затворят цялата фирма в България поряди лошо управление и лоши условия на работа.Анита най мърцеливия управител

От кога във фирмичката имат и изисквания за фингър разтояние ...хахаха не мога с тези хора! Смешнковци са всичките... трябва да се закрие цялата фирма, горките швейцарци...отново българското управление съсипа авторитета на една чуждестранна фирма, изградена от толкова много години вложено толкова много идеи и потенциал в нея. Тази, която отговаря за управлението в Българя (знаем коя е) крайно време е да си гледа кокошките на село и да не се занимава с друго, защото ако продължи ще фалират цялата компания (ако имаха възможността да го направят), всичко се случва от нейното безобразие, безхаберие и безотговорно отношение! Само приказва, а нищо не прави за нито един обект, само обикаля по магазините, с онази „мазната”, и се правят на шефки. Никаква не я вършат и двете, гледайте си кокошките или овцете на село...Поне ще свършите нещо смислено и без това смехът ви е толкова подигравателен и писклив! Засрамете се!!!

Всичко казано в останалите коментари е самата истина.
Ниско заплащане, несъобразяване с работното време.
Ревизиите са вечер /цяла вечер/ задължават те да плащаш, каквото не излезе. Би трябвало да си имат застраховка на стоката.....
Ако си засичаш извънредните часове и поискаш да ти ги върнат, най-много 1 час по-рано да те пуснат и то когато ТЕ преценят.
Някаква мениджърка, сложена с връзки, постоянно разбираща от всичко.
Карат те да вършиш всичко, за което се сетят.
Чистиш, и то с проверка от нищо не пипналия управител, все едно си някоя чистачка. Болничен, ако си вземеш се отнасят с теб арогантно. Отвратително място, отвратителни хора.
Работех с момиче, което се беше върнало от майчинство...държаха се отвратително и с нея, защото мениджърката не харесвала хора с деца....Правеха графика й възможно най-неудобен –от 14 до 22, когато момичето искаше да има и първи смени, НЕ и се разрешаваше ей така без причина. Искала да напусне още много отдавна, но забременяла и естествено си ползвала майчинството. Никакво разбиране от никого.
Бонуси не се хващат, защото поставят някакви нереални очаквания за продажби на парцалите си.
Карат те да ходиш да снимаш по другите магазини дрехи и то защото трябвало да ги пращат някъде си....много странно за мен.
Почивките в смените са около 30мин и то ти засичат всяка секунда. Тоест, ако закъснееш с 18секунди става голям проблем.
Когато няма клиенти и евентуално няма нищо друго безсмислено което да са си измислили за правене, те карат да редиш закачалките на 1 пръст разстояние!
Не работете за тази фирма, ако уважавате себе си!

Не започвайте работа там. В тази фирмичка няма никаква колегиалност, всички стоят и се подпират на касата. Общо взето на никой не му се работи, а само се коментира, колко ниско заплащане получават „горките” работнички. Пълна анархия е в това магазинче, прилича на сергия от пазара, потълнал в прах и мизерия, без климатик, таблата зад касата не светят и магазина придобива още по-зловещ вид! Като добавим просташкото отношение на служителките в цялата фирма...не си заслужава.

работила съм 2 години за фирмата и искам да ви кажа, че не са лоши условията заплатата не е висока, но и работата не е много, за сметка на това имате униформа, която не на никак малка сума и това е всеки месец. Бонусите си ги достигахме често, на ревизияне сме пплащали НИКОГА, винаги взимахме бонуси, освен това официаните празници се заплащат двойно. Фирмата винаги е била коректна към нас, често организират и състезания между магазините с награди.

Положението в магазините е потресаващо заплата 600 лв, (бонусът се хваща 2 пъти в годината който е 30 лв) не си заслужава да си тровите нервите и да си ЗАГУБИТЕ ВРЕМЕТО . Итриги големи между колеги . Некадърни управители. Постоянно напускащи персонала се сменя през 2 месеца. При ревизии сте МОЛ липсите си ги заплащате вие ! Анархия!!!

Който работи там да даде повече информация относно работно време и заплащане? Благодаря

В момента работя в един от магазините в София. Условията са много добри. Има два почивни дни и бонусите си ги взимаме почти всеки месец. Шефовете вече са швейцарци и нещата много по-добре.

Здравейте, ще карам по същество!
Виждам, че най-после има написани оплаквания от тази фирма. Прочетох всички коментари до момента и има още какво да се добави, но все пак смятам, че написаното до момента е напълно достатъчно. Наистина съм изумена, как е възможно да съществуват такъв тип условия и то от чуждестранна компания? Може би, защото ръководството е българи..Трябва да мине някаква проверка и да има солена глоба за тези нагли селяндури. Дано скоро ги затворят, това заслужават! Искам само да вметна и да попитам, как е възможно например,ревизиятада се прави от 9 вечерта до 5 сутринта, а в 10 , когато отваря магазина, някой трябва да го отвори..? Хора това нормално ли е питам? Колегите са селяни с кофти поведение, шефовете са безброй, пълна анархия за мизерни пари. Не се лъжете да започвате работа в тази фирма. Ще съжалявате!!!