ПМК Медикъл Кеър ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПМК Медикъл Кеър ЕООД

Управлението е супер зле(най-вече),не се спазват някои обещания,работи се и неделя по график,бонус системата е критична почти не можеш да вземеш така наречения "БОНУС" (май го взимат само определени хора).Развитие в тая фирма е почти невъзможно или много бавно,а в момента ги събират от кол и въже хора защото постоянно напускат хора...
Ако нямате какво да правите докато си търсите работа може да започнете за известно време ще ви вземат на секундата.

МНОГО ОБИЧАТ ДА СЕ ОПРЕДЕЛЯТ КАТО ЕВРОПЕЙСКА ФИРМА...
а са пълни кокошкари...

Няма какво да се каже повече от това, което може да видите във филма на Дойче Велле, който специално направиха филм за некоректносттс на ПМК....
Гледайте филма!!!!

Уважаеми колежки медицински сестри, нямахме намерение да пишем за нашите премеждия в Германия, но получихне информация, че ПМК Медикал кере ЕООД отново набира медицински сестри за Германия, затова решихме да споделиме ужаса, който преживяхме, заради абсолютната некомпетентност на г-н Кершбаумер.Ние също сме от групата от Враца, учихме няколко месеца немски в България, след многократно отлагане и презаверяване на билетите заминахме в Германия...прибраха ни личните карти и не ни ги дадода 10 дни,но след обажданията на мъжете ни в българския офис си ги получихме.Бяхме настанени в къща и 24 часа гледахме една много тежко болна жена на легло, което се водело за стаж, за да сме си подобрили немския, който така и не научихме в България, понеже учебниците ни се сменяха през 2 седмици и учителите също.Там бяхме 10 дни без заплащане.След което трябваше да работим в старчески дом до които транспорта беше доста скъп.Закараха ни в една мизерна дупка, мъзе пригодено на стая без прозорец с баня и тоалетна вътре в тази стая. Когато едната от нас трябваше да ходи до тоалетна другата излизаше навън, защото всичко се виждаше.Кревата беше тесен, затова едната спеше на замята на стар матрак.Г-жа Стекмюлер ни убеждаваше,че това е Германия и там се живеело така, а г-жа Зоиферт непрекъснато ни мачкаше и повтаряше, че трябвало "респект", което на български означава уважение.Ние не получихме такова от немска страна.Обидени сме и изключително унижени от тоталния аматьор г-н Кершбаумер, които не може да прави никакъв бизнес, само ни загуби времето!!!!

Абсолютно ФАЛШИВИ-извикаха ни в Германия,работихме 1месец без пари и ни изгониха на улицата-Кершбаумер и любовницата му Зойферт перат пари на наш гръб от Европейски фонд-НИКОГА НЕ ТРЪГВАЙТЕ С ТЯХ-НЯМА ДА ЗНАЕТЕ КЪДЕ ОТИВАТЕ и ще изживеете същия кошмар който изживяхме ние-8мед.сестри на улицата

През м.август 2014г след обещания от шефа на фирмата/който е италианец и мениджърката му Зойферт-която му е любовница/за розово бъдеще в Германия,започна езиковия курс в гр.Враца,който продължи 4месеца и трябваше да обхване 4 нива.След многократното разговаряне и променяне на договора от тяхна страна,ние-група от 8 медицински сестри-на 21.01.2015г заминахме за Германия.На 3 от колежките не беше подсигурени -нормална квартира и работа,бяха на мизерни условия,едната си делеше леглото с друга/едната става,другата ляга/,другите бяха настанени в маза без прозорец и спяха на матраци на земята.Работихме един месец в старчески дом без пари,защото се водело практика по договор и последния ден от февруари ни казаха че ПМК не отговаря повече за нас и да си тръгваме за България.Уважаеми колежки искам да Ви предразя от това каквото ние преживяхме-изхвърлени ва улицата без пари м.февруари.С цялата си наглост г-н Кершбаумер събира други групи в България и ги лъже с измислени договори.Не се занимавайте -ТЕ СА МОШЕННИЦИ

Абсолютно неточни, некоректни и не спазващи обещаните условия дори и написаното в договора. Не си губете времето а и настоящата работа. В тази иначе регистрирана навсякъде фирма няма нищо сигурно!

Здравейте. Имате ли повече информация за фирмата. Мисля и аз да кандидатствам, но за вмомента се разобедих. Ако имате възможност ми пишете на [email protected]. Ще съм ви много благодарна.

Фирмата се занмимава с подбор на медицински сестри за работа в Германия.
Получих потвърждение на оферта за работа по е-мейл с определени условия и те ми бяха потвърдени от HR Manager, дама от от Германия. После се оказа, че в договора пише съвсем друго.
Така, че моят съвет е: Въпреки че фирмата е регистрирана в БГ като посредник за намиране на работа в чужбина, четете документите внимателно. Не се предоверявайте като мен. Аз напуснах сигурната си работа, за да започна при тях и когато казах, че няма да подпиша договор с различни условия от предложените, германският собственик ми обясни, че фактът, че съм напуснала работа е мой, а не негов проблем, както и че, като немска фирма не се чувства длъжен, да се съобразява със законите в БГ.
Така че внимавайте с документацията, за да не изгорите като мен :).