Акристо https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Петър Енчев 15&markers=Варна,ул. Петър Енчев 15

Работя с фирмата по различни проекти, като фриилансър. Отношението винаги е били коректно, заплащането също. Нито веднъж не се е случвало "пазарарене на дребно", каквато е практиката при повечето фирми. Цената за изпълнение дадена работа винаги се уточнява предварително на принципа "колко ще струва?" и се спазва на 100%, никога съм нямал проблеми с заплащането, забавени плащания или отказ за плащане.

Проектите много често са интересни и предизвикателни. Компанията също много държи на коректно отношение и точно спазване на уговорките, както и на качествено издадена работа. Комуникацията винаги е била много лесна и приятна.

С две думи - Ако си спазвате сроковете (които сами определяте), работите качествено (не се опитвате да хитрувате) и определяте разумни цени за работата си, няма да имате никакви проблеми.

Управителя е много интелигентен и приятен човек, винаги се държи изключително професионално и отношението му към хората, с които работи фирмата, е като към колеги а не, като към подчинени. Което в днешно време е все още рядко срещано по нашите географски ширини.

Проблем е според мен, че се държи на практиката - "клиента е винаги прав", което понякога води до това да се изискват неща, които са меко казано странни и нелогични.

Мога да кажа, че всичко в момента е нормално. Заплатите са прилични, никога съм нямал проблеми с Георги относно проектите или моята работа. Не ни се бърка в техническата част и оставя изцяло на нас решенията за оперативните неща. Натоварването е напълно нормално, няма стрес, бързане и припиране. Имаме интересни проекти, по които е готино да се работи, а колегите са супер.

Заплащането е нормално, но има забавяния. От друга страна никой не ти вади душата с безумни срокове, няма овъртайм, почивните дни са си почивни дни.

В момента работя с Акристо ООД на проекти. Обаждат ми се когато имат нужда от дизайн или рязане на дизайни. Не мога да се оплача от проектите, по които работим с тях. Комуникацията с Георги винаги е била лесна, натоварването също е леко. Никога не е било да се работи овъртайм или през почивни дни. Когато ми се налага да отсъствам също не е имало проблем. Винаги си плащат бюджета, който сме определили. Вярно е, че има забавяния понякога, но като цяло винаги са били коректни към мен. Офисът не е нищо особено, но се намира точно в центъра на града.

Работил съм като фрилансър за Акристо ООД по няколко проекта. Мога да кажа, че никога не съм имал проблем със заплащането - винаги съм си получавал уговорената сума. Това, което винаги ми е харесвало в работата с тях е, че никога не се пазарят - питат какво струва работата и веднага казват дали могат да си го позволят или не. Няма циганене от рода, ама дай да измислим нещо, може ли да го направим по-евтино и други глупости. Хората, с които съм работил от екипа на място са били точни и коректни и са си разбирали от работата. А и винаги са ми влизали в положение, ако се случи нещо непредвидено и не успея да спазя предварителния срок, който съм подал.

Желая да остана анонимен тъй като човекът който държи фирмата е доста влиятелен в областта. Фирмата се занимава с уеб проекти и SEO и не плащат. Мене ме прецакаха и с месеци чаках да ми платят. Не се наемайте да работите за тази фирма.

Фирмата Акристо ООД се занимава с разработка на уеб приложения и сайтове. Представлява се от лицето Георги Христое, който е един от водещите специалисти в SEO. Фирмата е пряко свързана с IGC ООД. Препоръчвам ви да не започвате работа в тези фирми. Първо може да ви изпързалят с договора, второ заплащането въобще не е редовно и закъснява. Трето може да ви уволнят защото просто искате твърде голяма заплата. При кандидатсване за работа в крайна в тази фирма обещанията бяха големи. Прилична заплата работа по големи проекти, което преполага, че ще си получа на време заплатата. Всъщност нещата не стоят така. Фирмата е ебсолютно неплатежо способна. Програмистите се сменят като носни кърпи през 2 месеца заради нередовните плащания.