ДАТЕКС ООД /img/frontend/nomap.png"

ДАТЕКС ООД

!!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

От няколко години,съм служител във Фирма Датекс.Тя е,най-добрата в бранша,в нашата скъпа Република!Силно наподобява Американските фирми,по стандарт! Собствениците са страхотни,земни и човечни хора! Заплащането е повече от адекватно,във всички отдели,работната среда е топ! Хейтърите, са в повече,хубаво е да не се заслушвате в хорски приказки,винаги се убеждавайте в истиността на едно твърдение лично,в противен случай,можете само да изгубите,а всяка загуба е голям минус! :))

Най-ужасната фирма, с най-простите и интриганти колеги. Не се лъжете да ходите там.

Описание и Изисквания: Фирма "Датекс" ООД търси да назначи рецепционист/ка.

Ще бъдат разгледани само кандидатурите на изпратилите следните документи:
1. Диплома за завършено висше образование (с копие от оценките), ако има
2. Диплома за завършено средно образование (с копие от оценките)
3. Автобиография
Месторабота: София, ЖК Дружба, ул. Датекс № 4

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ. Дълго ще има да търсите. Особено вземайки предвид и мненията тук.

Пичове ето начин как да си изкарате малко пари от интернет: https://free-litecoin.com/login?referer=52594
Аз си изкарвам до 1LTC всеки ден.

Изключително некоректна фирма! Колеги, среда, местоположение, абе като цяло цялата фирма е на много ниско ниво! Некоректни относно заплащането!

Като се абстрахирам от някои простотии по отделите, както и от някои нетипични личностни взаимоотношения, установявам, че фирма "Датекс" ООД, е невероятно хубаво място за работа. Ако имате необходимите качества, няма как да не ви забележат. Ще получите възможности за развитие, за каквито не сте си мечтали. Фирмата не само, че не отказва обучения, но ги поощрява - както в страната, така и в чужбина, стига да имате желание. Проектите, по които се работи, ще повишат в пъти квалификацията ви и интелектуалното ви ниво. Така че, ако сте от амбициозните, различните и мрете да се доказвате, това е мястото. Не се колебайте. И нека Силата да бъде с вас :-).

Ако ви предложат работа конкретно в производство на фирма Датекс, моя съвет е откажете. В момента няма работа и принуждават насила колеги да излизат в отпуск. Да не говорим за отношението на ръководителите на работни линии към служителите си. Ако ви кажат, че започвате работа при Милен Първанов направо откажете. Това е човек със силно вкоренен селски манталитет, който избива своите комплекси върху подчинените си служители. Лично съм ставал свидетел не един път как хули и обижда своите работници и говори нецензурни думи зад гърба им, винаги зад гърба им никога лице в лице. Заплащането е под средното за София и много често се налага да се работи през уикендите. Този извънреден труд ви се заплаща, но ако откажете да давате допълнителни дни ви гледат като втора ръка човек и съответно това рефлектира върху евентуалните бонуси, които може да вземете като допълнително възнаграждение. В заключение ако работата, на която сте се спря ли е за производството на тази фирма по добре я подминете, хората които имат собствено мнение и могат да мислят не са за тази отровна работна среда.

Внимавайте когато кандидатствате в тази фирма.Ръководителите в производственият отдел приличат на нещо средно между бирници и надзиратели в затвор.Мисловната дейност и правото на собствено мннение не се толерират а се наказват и то публично.Зачитането на личното достойнство е мит.Работейки там се усещаш като затворник.За това допринася освен виковете и крясъците на началниците и сирените бележещи началото и края на работният ден.Ако имате способноста да пренебрегнете самоуважението и да може да се смеете на тъпите шеги на началниците може да пробвате работа в тази фирма.Аз повече никога не бих си причинил подобно нещо.
С уважение към всички кандидати за работа които четат скромното ми мнение: ЛЪЧЕЗАР