Бос консулт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул."Евлоги Георгиев" No 41, вх. А, ет. 3, ап. 7&markers=София,бул."Евлоги Георгиев" No 41, вх. А, ет. 3, ап. 7

Бос консулт

С.Бостанджиева е един изключителен професионалист,много съвестна в работата си,екипът на Бос консулт е много добър

Здравейте,аз съм настоящ служител на Босконсулт и бих искала да споделя с вас колко се радвам,че попаднах в този екип.Работя от доста време за компанията и до момента не съм попадала на недоволен клиент.Позицията,на която съм е отговорна точна за работата с клиенти.Всеки ден се свързвам с настоящи и потенциални клиенти.Наскоро реших да се допитам до клиентите ни как оценяват обслужването ни - не попаднах на недоволен, а се свързах с над 120 клиента.

Съветът ми към вас е да не се доверявате на глупостите,които е възможно да прочетете.Не забравяйте,че конкуренцията не може да напише много неверни неща.

Не взимайте насериозно слуховете и клюките - РАБОТЕТЕ С ФАКТИ.Всяко негативно мнение трябва да се научим да го филтрираме с факти,а не да го приемаме.За жалост повечето хора сме такива,приемаме негативните мнения,а позитивните филтрираме.

На сайта ни можете да видите референциите от нашите клиенти и да се допитате до тях.

За моя радост работя от години с адв.Бостанджиева и съм спокоен,знаейки че съм в ръцете на екип от професионалисти,които имат лично отношение към мен

Изключително бързи,коректни и адекватно реагиращи.Мога само добри неща да кажа и ги препоръчвам горещо.

Тази  фирма е мошеническа  никога нямя дя имат  клиенти с това си поведение.

Напишете Босконсулт без интервал и там ще видите повече коментари за  адв.Силвия Бостанджиева !
ЧУЕТЕ БИ ТОВА ИМЕ БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ!!!!

Искам да изразя изключително голямото си разочарование от "Бос консулт", фирма за правни и счетоводни услуги в София. Бях на интервю за адвокатски сътрудник. Първо минах през тест, след това ми се обадиха за втори етап. Госпожицата, която провеждаше интервюто каза: "В общи линии на теб сме се спряли. Ще ти се обадим до края на деня да ти кажем да или не." Питам: "Мейл ли ще ми пратите или ще ми се обадите?". Уверен отговор, че ще ми се обадят. Минаха три дни, след което им се обадих аз и казаха, че не са се спрели на моята кандидатура. Аз ли съм ненормална или нормалното е хорските думи да не означават нищо? Лично аз очаквам, когато човек поеме ангажимент да го изпълни, особено за такова елементарно нещо.... Ами, като няма да го изпълниш, поне не обещавай....