Сагита Къмпани АД / Sagitta /img/frontend/nomap.png"

Сагита Къмпани АД / Sagitta

Бях на интервю, разпъват те на кръст. Общо взето искаха да ми намерят, нещо поради което да кажат, че не ставам. Примерно SEO. Иначе офиса изглежда мн. добре, за отношение не мога и думичка нищо да кажа.
Сега като гледам коментарите, много се радвам, че не съм там. Нямам нищо против хората, май просто се опитаха да ме отсеят, защото са видяли, че няма да издържа там.

Интересува ме актуална информация за Sagitta Company? Aтмосфера във фирмата, мениджмънта какъв е, работна заплата в администрацията?

Zdraveite!imam predlojenie za rabota v tazi firma!moje li da mi dadete pove4e info za nej i za 4ovekut koito j upravljva!

Дадох си мнението за една от подчинените им фирми, но ще допълня тук.
За тези които не са били там: Няма смисъл.... "Невротика" ще бъде там и ще Ви чака
За тези които са там все още: Хора при първа възможност си оберете крушите. Вие имате качества и можете да работите навсякъде ... само си пожелайте и положете малко повече усилия :) ако имате поне малко самоуважение

Най-противната фирма !!!

Да ви кажа в никакъв случай да не стъпвате в тази фирма и фирмите които са в нейният ресор-ужасно ръководство от шеф наркоман и невротик противоречащ си в повечето случаи - работа до към 9-10 вечерта, събота и неделя също и дори няма благодаря да каже,голяма текучество на персонала поради тази причина-лошо отношение към служителите-нереално осигуряване, съответно не можете да го съдите за неизплатена заплата, защото и да взимате 800 лв.примерно той ще ви е осигурявал на 350 да кажем.Ужас ви казвам бягайте не се помайвайте!
От мнооооого ужилен!

Napulno podkrepqm mnenieto gore, rabotata tam grani4i s mazohizum ne na kvadrat, a na kub:(((

Ako si mazohist,moje i da opitash.Nishto ne ti prechi

Ами Вие кажете.